gebe
  1. ebrulim

ebrulim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

SaNa YüReGiMi BIRaKIYoRuM.!!

Konu, 'Çöplük' kısmında ebrulim tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

SaNa YüReGiMi BIRaKIYoRuM.!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüregim kerbala ...

Yüregim kerbala ...

Gözlerim kan revan .. Secdem yaslı ... dualarim buruk ... Özlüyorum seni Ey reyhan kokulu Hasan ... Özlüyorum seni ey Reyhan kokulu Hüseyin özlüyorum ... Ve simdi Seni daha iyi anlıyorum ... Nasilda acele etmistin Firak'ini bitirmek icin .. Nasılda gözlerinin ici gülüyordu Dede'ne O güzeller Güzeline kavusacagin icin ... Ve Anne'lerin en güzeline ve babalarin en sefkatlisine ve en...
  2. Yüregim....

Yüregim....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yüreginden Uzaklarda....

Yüreginden Uzaklarda....

Buyrun Meleklerim yine cok duygusal bir paylasim sizlerle... Olmuyor Birtanem.. Olmuyor.. Yüreğinden Uzaklarda.. Çaresiz.. Sen Canımın Parçası.. Alnımın Yazısı.. Yoksun... Nasıl Yaşarım Ben Sensiz?..
  4. 'kuyruğumu sıkıştırdım bırakıyorum!'

'kuyruğumu sıkıştırdım bırakıyorum!'

Sayın seda sayan program tutmaz tabi insanlar bıktı artık hep aynı şeylerden yahu biz eğlenmek istiyoruz hep aynı konuları işleyip duruyosunuz olmaz canım:D siz biraz çekilin kocanızla ilgilenin sizin yerinizi başkaları alsın artık:D YILLARCA SUNDUĞU SABAH KADIN KUŞAĞI PROGRAMINI BİTİREN VE ÖĞLEN KUŞAĞINDA SOSYAL KONULARA EĞİLDİĞİ “YALNIZ DEĞİLSİNİZ” PROGRAMINA BAŞLAYAN SEDA SAYAN,...

Sayfayı Paylaş