gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Sana Yürüyorum...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

Sana Yürüyorum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göktan - Yağmura Yürüyorum

Göktan - Yağmura Yürüyorum

Evden çıktığımda akşam oluyordu, İçimde bir yara hala kanıyordu, Gözüm dalıp dalıp o günlere gidiyordu, Elim kolum bağlı her yanım titriyordu, Tam o akşam böyle seni düşünürken, Çisil çisil bir yağmur başladı, Şaka gibi... Ağlasam kimse anlamaz, Yüzüm gözüm sırılsıklam, Ruhumu söndürsün yağmur, Yanıyorum allah'ım... Yağmura yağmura yürüyorum inadına inadına, Yağmura yağmura yürüyorum...
  2. Bulutsuzluk Özlemi yürüyordum

Bulutsuzluk Özlemi yürüyordum

yürüyordum yürüyordum ay ışığında adım seslerim boş sokaklarda yankılanırken gece ayazında sen yokken anlamsız gideceğim yer sadece gölgem beni takip eder ankara sokaklarında yürüyordum yürüyordum ay ışığında beynimde düşünceler belki bir ezgi yarım kalır şarkı bitmez bazen unutamadım zaten unutamam kı çünkü hayat hafife alınmaz kı ankara sokaklarında
  3. yürüyoruz ilahisi

yürüyoruz ilahisi

yürüyoruz ilahisi yürüyoruz ilahi sözleri yürüyoruz allah için biz imanın gençleriyiz yanıyoruz resul için biz imanın gençleriyiz biz imanın gençleriyiz biz imanın genleriyiz muhammedin izindeyiz söz vermişiz allaha biz biz imanın gençleriyiz biz imanın gençleriyiz haydiyin kardaş lar bacılar yürüyün nur nur hacılar akılsın gözlerden yaşlar biz imanın geçnleriyiz biz imanın gençleriyiz...

Sayfayı Paylaş