gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Sanal Hırsızlar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

xkişi: Kardeş o yazıyı ben senden önce yayınlamıştım! Sanal Hırsız: Git len işine o yazıyı ben yazdım! xkişi: İyi de ben o yazıyı lombaktan alıntı yapmıştım!
    Sanal Hırsız: Hadi bea zıçtık!

xkişi: Kardeş bizim bi mizah dergimiz var.Orda yazmak ister misin ?
    Sanal Hırsız: valla mı abi.Çok isterim. Abi dergide kopyala yapıştır oluyor değil mi?
    xkişi: Anlamadım ne dedin?
    Sanal Hırsız: ee şeyyy yok yani abi şeyyy!
    xkişi: ney!?
    Sanal Hırsız: Ulen şimdi işte gerçekten zıçtık!

xkişi: Arkadaşım utanmıyon mu benim yazılarımı kendin yazmış gibi göstermeye !?
    Sanal Hırsız: Ne diyon len sen bunları ben yazdım de yürü ğwpetrısdsşlsp
    xkişi: Anlamadım ne diyon! istersen sen bana kelimeleri ver ben senin yerine cümle kurarım ehuehuehu
    Sanal Hırsız: Len bak git işine!
    xkişi: Şuan işimdeyim zaten , benim işim angutlarla uğraşmak ehuehuehu
    Sanal Hırsız: Bak ağzımı bozacam şimdi!
    xkişi: Yawrucum aman sakın bozma ağzını , şimdi onun garantisi de bitmiştir sonra olan parana olur ehuehuehu.Alooo konuşsana olm.Tüh çevirimdişi olmuş ehuehuehu

Sanal Hırsız: Aklıma geldikçe yazarım arkadaşlar.
    xkişi: Hoopp arkadaşım benim aklım senin değil!
    Sanal Hırsız: Ne diyon len sen!
    xkişi: olm bu yazılar bana ait ve ben aklıma geldikçe yazarım sen de benim aklıma gelenleri çalarsın ehueheuehu
    Sanal Hırsız: Len de get senle uğraşamam!
    xkişi: Yok sen uğraşma zaten ben senle uğraşacam çok zevkli oluyor ehueheuhu

xkişi: Baksana kardeş
    Sanal Hırsız: Evet!
    xkişi: Teşekkür Ederim
    Sanal Hırsız: Neden !?
    xkişi: Sayende yazı yazacak güzel bir konu buldum ehuehuehu
    Sanal Hırsız: Ne demek şimdi bu !?
    xkişi: Diyom ki iyi ki varsın , seninle gurur duyuyorum.
    Sanal Hırsız: Haa tamam sağol.
    xkişi: Len sen düşündüğümden de malmışsın ehueheu
    Sanal Hırsız: Bu ne şimdi!? Bi böyle diyon bi böyle
    xkişi: Sen bana bakma canım sen git orda oyna arkadaşlarınla ehuehu.Canım sıkılıyordu zaten seninle uğraşıyom işte ehuehuehu
    Sanal Hırsız: Abi benim aklım ermez ben biraz aptalım ehuehu
    xkişi: Aferim aferim sevdim seni ehuehu

Sanal Hırsızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. At Hırsızı

At Hırsızı

Asalet & Terbiye Firavun'un kahinleri, saltanatı yıkacak çocuğun dünyaya geldiğini kendisine haber verdiler. Firavun ölmemek için öldürmek sevdasına kapıldı. O sene dünyaya gelen erkek çocuklarını, kılıçtan geçirtmeye başladı. Cellatlar; sokak sokak, ev ev dehşet ve ölüm saçıyorlardı. Kadının biri, doğum sancıları başlayınca, mağaraya vardı ve çocuğunu orada dünyaya getirdi....
  2. Çöl hırsızı

Çöl hırsızı

Çölde yaşayan zengin ve muktedir bir kabile reisinin dillere destan, eşi-menendi az bulunur bir atı varmış. Günün birinde kabile reisi, bu pek sevgili atına atlayarak tek başına çöle gezmeye çıkmış. Hayli zaman at koşturduktan sonra dönmek üzere iken uzaklarda bir kımıltı dikkatini çekmiş. Bir insan, yerde yatıyor. Belli ki çok hasta veya ölmek üzere. Yardıma muhtaç. Hemen oraya yaklaşıp...
  3. kurabiye hırsızı...

kurabiye hırsızı...

kurabiye hırsızı şiiri Bir gece, kadının biri havaalanında bekliyordu.Uçağının kalkmasına daha epeyce zaman vardı. Havaalanındaki dükkandan bir kitap ve bir paket kurabiye alıp kendisine oturacak bir yer buldu. Kendisini kitabına kaptırmış olmasına rağmen, yanında oturan adamın olabildiğince cüretkar bir şekilde ararlarında duran paketten birer kurabiye aldığını fark etti; ne kadar görmezden...
  4. SAnal alem...

SAnal alem...

Cam parçasının ardındaki Dünya

Sayfayı Paylaş