gebe
  1. çalıkuşu

çalıkuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sanal sohbete bakış açınız nedir?

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında çalıkuşu tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar ben sanal sohbet yapan insanların özellikle evliliklerinde bu konuda sorun yaşayıp yaşamadıklarını merak ediyorum. Özellikle okey vs oyun oynamak için girilen yerlerde mesajlaşmalar sonra msn halini alıyor ve insanlar hiç tanımadıkları kişilerle görüşür hale geliyorlar. Sadece sanalda olsa sizce bu aldatmamıdır
    Bu gibi durumlara bakış açınız nedir?

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Sanal sohbete bakış açınız nedir?
    aldatmak illa fiziken olmuyor tabi beyin ve düşünce olarakta olabiliyor ama düşüncene bağlı karşındakiyle diyoloğuna ve ne hissettiğine bağlı bana biraz saçma geliyor neteki karşı cinse hiçmi hiç güvenmiyorum ben hanımlara bile m. m. nın daki arkadaşlarım hariç :) yani insan tanımadığı bir insana karşı nasıl birşey hissedebilirki saçma biraz insan kenndini kontrol altında tutmalı heleki bayansan ve evliysen bekarlara sadece diyebileceğim dikkat etmeleri ve herkeze güvenmemelli oyunmu oynamak istiyorsun oyununu oyna ve çık arkadaşım seviyeli konuş konuşacaksan ama kendin hakkında özel bilgilerini verme telefon msn gibi heleki şu çıplak fotoğraf gönderenler bi kızıyorumki Allah hidayet versin yanlış bunlar bişi yaparken nefsimizle değil beynimizle düşünerek yapmalıyız ama kimseyide kınamak istemiyorum işte bazen insanın başına bazı olaylar gelebilir zayıf anında sadece bu tip olaylara karşıyım bende ara sıra oyun oynarım pekte konuşmam sonra çıkarım benim nacizane fikrim ne çok konuştum ya :)

Sanal sohbete bakış açınız nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bakışlar

bakışlar

Tarih boyunca göz ve insan davranışı üzerindeki etkileriyle uğraştık durduk. Hepimiz Gözleriyle onu parçaladı , Kocaman bebek gözleri var , Gözlerini kaçırıp duruyor , Çok davetkar gözleri var , Gözünde öyle bir pırıltı vardı ya da Bana en kötü bakışıyla baktı gibi ifadeler kullanmışızdır. Bu gibi ifadeleri kullandığımızda farkında olmadan kişinin gözbebeklerinin büyüklüğünden ve bakışla...
  2. ben neden sohbete giremiyorummmmmmmmm

ben neden sohbete giremiyorummmmmmmmm

söylermisinizzzzzzzzzz:cry_smile::cry_smile:
  3. bakışlarımız neler anlatır:D

bakışlarımız neler anlatır:D

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. yalnız kalmamak için bakış açınızı değiştirin

yalnız kalmamak için bakış açınızı değiştirin

Yalnızlık; öylesine acı veren ve ürkütücü bir duygudur ki, insanlar bu duyguyla yüzleşmemek için her türlü çabayı gösterirler. Ruha sıkıntı veren kasavetli bir duygu olan yalnızlıktan kurtulmak için insan bakış açısını değiştirmelidir. Ufuklara uzanan bozkıra bakıp moralimizi bozabiliriz de, kâinatın yüceliğini ve bir Yaratan'ın olmasını düşünüp rahatlayabiliriz de... Misalli Sözlük'te...
  5. Ebru Şallı Sanal Alemde Mağazasını Açtı....

Ebru Şallı Sanal Alemde Mağazasını Açtı....

Ebru Şallı Haberi Ebru Şallı Sanalda Mağaza Açtı Pilates deyince ilk aklımıza gelen Ebru Şallı şimdi sanal alemde kendi mağazasını açtı..Ve satışlarda memnun edici düzeydeymiş....Maaşallah diyelim başarılarının devamını dileriz... Ebru Sanal Alemde Mağazasını Açtı Pilates sayesinde kadınların da kalbini fetheden Ebru Şallı Tan, açtığı alışveriş sitesiyle hem kendi imzasını taşıyan...

Sayfayı Paylaş