gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sanalika artık açılmayacak mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Tek kelimeyle bir sanalika hastasıyım ancak artık sanalikanın açılmayacağını duydum, doğru mu ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Evet sayın misafirimiz doğru. Sanalika oyunu kapanmıştır. OyunStudyosu sanalikadaki sanillerinizi PetePet oyununa aktarabileceğimiz bir haber duyurdu. Petepet açılır açılmaz sanillerinizi PetePet'e aktarabileceksiniz.

sanalika artık açılmayacak mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arı sokması orucu bozar mı

Arı sokması orucu bozar mı

Arkadaşlarım ya ramazan ayında allah kabul ederse oruç tutuyorum, bugün bahçede dolaşırken beni bir arı soktu orucumu bozmadım ama içimede bir korku düştü. Arının sokmasıyla orucum gittimi ya benim tam bir birlgi istiyorum.
  2. Sanalika Oyunu Hakkında Bilgi

Sanalika Oyunu Hakkında Bilgi

Bu konu;sanalika oyunu hakkında bilgi vermektedir. Küçük büyük herkesin tutkusu haline gelen sanalika oyunu hakkında biraz bilgi vermek istedim.Benim büyük kızda büyük bir tutkuyla oynuyor bu oyunu öyle bir bağımlılık yapmış haldeki kızımda kapat dediğim zaman ağlamaya başlıyor.Sanalika oyunu hakkında bazı bilgiler faydalı bilgiler bölümümüzde. Oyun Stüdyosu’ndan gelen aşağıdaki...
  3. internetten lens alamayacak mıyız artık ?

internetten lens alamayacak mıyız artık ?

Ben lens kullanmayı çok seviyorum ve bana giden renklerde lens takıyorum ama duyduğuma göre artık netten lens alamayacakmışız, bu doğru mu ? Halbu ki uygun fiyatlarda alıyorduk, doğruysa hiç hoşuma gitmedi :S
  4. Sanalika artık açılmayacak mı

Sanalika artık açılmayacak mı

Sanalika arık açılmayacak mı artık sanalika oytnayamayacak mıyız?
  5. Kuzey Güney Artık Yayından Kaldırılacak mı ?

Kuzey Güney Artık Yayından Kaldırılacak mı ?

Bu konu; Kuzey Güney Artık Yayından Kaldırılacak mı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, soluk soluğa izlenen reyting rekortmeni dizi Kuzey Güney'in senaristi Ece Yörenç'in twitterdan yaptığı bir yorum, akıllara Kuzey Güney'in yayından kaldıracağı hakkında soru işaretleri getirdi. İşte haberin detayları, Kuzey Güney yayından kalkacak mı ? Kuzey Güney 'in başarılı...

Sayfayı Paylaş