gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sanalika oyununda eşya çalma hilesini yazarmısınız?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba melekler mekanı :) Benim ricam sanalika oynuyoum ve eşya çalma hilesini öğrenmek istiyorum.Arkadaşlarım söylemiyo yazarmısınız buraya :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Birinin yanına gidip 'Senin eşyanı çoğaltıyım mı? Hemde bedava' diyorsunuz. Oda tmm diyor. Bir takas penceresi açmasını istiyorsunuz. Oda hemen açıyor. Ondan sonra çoğaltmak istediği eşyayı takas penceresine koymasını istiyorsunuz. Oda koyuyor. Ondan sonra 21 kere ard ardına onaylaya basmasını istiyorsunuz oda basmaya başlıyor. Sizde onunla aynı anda 21 kere basıyorsunuz ve çantanızı açtınızda bide bakıyorsunuzki o eşya çantanızda.

sanalika oyununda eşya çalma hilesini yazarmısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avatar Çalma

1-kişiyle konuşma penceremizi açıyoruz. 2-klavyenin en üsttünde print screen tuşuna 1 defa basıyoruz. 3-paint i açalım 4-düzen den yapıştır ı seçelim 5-resme sağ tıklayıp uzat seçeneğini seçelim 6-paintin tamamını kaplıcak şekilde enini ve boyunu ayarlayalım daha sonra painti kaydedip kapatalım msn görüntü resmimizi pain resmini ayarlayalım ve böylece kişinin avatarını çalmış olduk.
  2. Eşya..

Eşya..

Ev eşyası kişinin aile fertleri ve onun dünyalığına, hayıtı idame ettirmek için başvurulan yol ve yöntemlere, Eşya taşımak ya da nakletmek bir durumdan başka bir duruma geçmeye, Eşyaları daha geniş ve güzel yere nakletmek hayra, iyiliği emretmeye; onlarıı kötü ve dar bir yere nakletmek katülüğü emretmeye, değersizi değerli olana tercih etmeye; Eşya ve her çeşit varlıkta gözlenen farkılık ve...
  3. masa tenisi oyununun genel kurallarını yazarmısınız

masa tenisi oyununun genel kurallarını yazarmısınız

Beden eğitimi hocam bir ödev verdi.Masa tenisi oyununun genel kurallarını araştıracaz bana da yardım edin lütfen ;)
  4. Çalma hastalığı nedir?

Çalma hastalığı nedir?

Kleptomani, ihtiyaç duyulmayan ve genellikle düşük değer sahip şeyleri çalma hastalığı ya da dürtüsüdür.Tedavi edilmediğinde hastaya ve çevresine psikolojik ve duygusal problemler çıkarabilen ciddi ruhsal bir rahatsızlıktır. Kleptomani, bir nevi dürtü kontrol bozukluğudur. Kendinizi başkasına ait bir nesneyi çalmaktan alıkoyamamadır. Bu rahatsızlığı olan insanların bazıları ruhsal tedavi...

Sayfayı Paylaş