gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sanat Dünyası Van İçin Seferber Oldu

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

van deprem 7,2 şiddetinde deprem yardım eden ünlüler vana yardım kampanyası hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Pazar günü Van'da meydana gelen 7,2 şiddetinde deprem tüm Türkiye'yi tek yürek haline getirdi melekler...Ünlü ünsüz herkes Van'daki depremzedelere yardımcı olabilmek için elinden geleni yapıyor...9 tv kanalından ortak yayın yapılan Van İçin Tek Yürek Kampanyasında ise milyonlarca için Van'a destek olabilmek için ekran başındaydı... Medya ve sanat dünyasının ünlü isimleri ise Van'a destek olabilmek için çaba sarfediyor melekler...Bakalım ünlü isimler Van'a nasıl destekte bulunmuş...

Bir çok ünlü, gerek medyadan, gerek sosyal paylaşım sitelerinden depremzedelere yardımcı olabilmek için dün gün boyu çaba sarf etti. İşte dün birer sivil toplum görevlisi gibi çalışan ünlülerden bazıları:

ESRA EROL

Büyükada’da bulunan 12 odalı pansiyonu Vanlı depremzedeler için tahsis edeceğini duyurdu. Kış boyunca boş kalacak olan yazlıklarda depremzedelerin misafir edilmesini önerdi.

ARAS BULUT İYNEMLİ

Gece yarısı Şişli Belediyesi’ne gitti, erzak yardımında bulundu. “Ağabeyimin Van Devlet Tiyatrosu’ndan arkadaşının evi yıkılmış. Gitmem gerekiyorsa hemen giderim” dedi.

RIHANNA

Dünyaca ünlü yıldız, Türkiye’nin acısını “Dualarımız sizinle” diyerek 8,827,842 takipçisiyle paylaştı.

SEDA SAYAN

Beyaz TV’de depremzedeler için yardım topladı.

ÖMER FARUK SORAK

Böcek Yapım deposundan 25 koli giysi, elektrikli ısıtıcı ve battaniye gönderdi.

SİNAN AKÇIL

Kral TV, TRT Müzik yayınlarına katıldı, yardım topladı.

BÜŞRA PEKİN

Şişli Belediyesi’nde kendi yardımını yaptı, akşama kadar belediyede çalıştı..

ŞAHİN IRMAK

Şişli Belediyesi’nde kendi yardımını yaptı, akşama kadar belediyede çalıştı..

DENİZ BERDAN

Çorap firmalarıyla görüştü.. 30 bin çift kalın çorap gönderilmesine ön ayak oldu.

ÖMÜR GEDİK

Haciko yardım arabasıyla Fenerbahçe Migros önünde bebek bezi, bebek maması, erzak topladı.

CEM YILMAZ

TİM Maslak Show Center’daki gösterilerini erteledi.

DEMET AKALIN

26 Ekim İstanbul AVM konserini 16 Kasım’a erteledi.

ACUN ILICALI

Van'a 1 okul bağışladığını söyledi.

TUBA ÜNSAL

Dün en fazla çalışanlardan biriydi. Özellikle gıda şirketlerini harekete geçirmek için çok çabaladı.

1 GÜNLÜK CİRO VAN’A

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün ricasıyla Nişantaşı’ndaki tüm cafe ve restoranlar Çarşamba günkü cirolarını Van’a gönderecek

Sanat Dünyası Van İçin Seferber Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. van gogh dah sanat resimler

van gogh dah sanat resimler

van gogh vangogh
  2. Van için Yardım Konseri

Van için Yardım Konseri

van depremi van deprem haberleri van resimleri deprem hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Maalesef Vanda Ki deprem hepimizin acısı oldu melekler. Van Da yaşanan Deprem sonrası herkes Yardıma Sefer oldu melekler. işte bunlardan biriside Sanaçıların Vereceği konser... işte haberimiz ; Van'a yardım amacıyla verilecek toplu konser, 30 Ekim'de Küçükçiftlik Park'ta...
  3. Van İçin Yardım Kampanyası

Van İçin Yardım Kampanyası

vanda deprem 2011 vanda deprem van depremi gelişmeleri burada,Van için yardım topluyoruz! Tüm Türkiye'yi Şehit haberleri üzerine tekrar üzüntüye boğdu! Evet Melekler belki forumumuz da Van'da yaşayan melekler vardır,hepsine geçmiş olsun diyorum,deprem korktuğum afetlerden birisi,Allah oradaki herkesin yardımcısı olsun.Yardımlarımızı esirgemeyelim. Depremzedelere Allah'tan sabır diliyoruz......
  4. van depremi ne zaman oldu?

van depremi ne zaman oldu?

van depremi ne zaman oldu? kızlar van depremi ne zaman oldu tarihini unuttum hatırlayanlar yazarsa sevinirim.
  5. Burçların Sanat Dünyası

Burçların Sanat Dünyası

bu konu burçların sanata karşı özellikleri hakkında bilgilere yer vermektedir. Burcunuzun özelliklerine ne kadar inanıyorsunuz bilemem ama günlük burcuna göre bile hareket eden insanların sayısı oldukça fazladır. Sizlere bu yazımız da burcunuzun sanatla olan özellikleri hakkın da bilgilere yer veriyoruz. Bakalım sizin burcunuz sanata karşı hangi özellikleri taşıyor? Koç Koçlar atılgan ve...

Sayfayı Paylaş