gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sanat Eseri Gibi Düğün Pastası Modelleri 2012

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

düğün pastası düğün pastası modelleri 2012 düğün pastası çeşitleri

Tatlarından çok şekilleri ile ilgimi çeken düğün pastaları bu yazımızın konusu melekler :) Birbirinden değişik modellerde yapılan, usta aşçılarından elinden çıkmış bu pastalar harika görünüyor. Kullanılan malzemelerle harika bir görüntüye imza atan ustaları hakikaten tebrik etmek lazım. Bir sabır ve zevklilik örneği olan bu sanat eseri gibi pastalardan 2012 düğünleri için kullanılacak modelleri sizler için derledik ve beğeninize sunuyoruz..

Sanat Eseri Gibi Düğün Pastası Modelleri 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sanat eseri gibi fotolar

sanat eseri gibi fotolar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sanat eseri gibi düğün pastaları

Sanat eseri gibi düğün pastaları

pastalar düğün pastaları değişik düğün pastaları burada melekler.Düğün gününün en tatlı anıdır pastanın loş ışık altında salona gelmesi, sevdiğinizin elinden büyük bir özenle hazırlanmış düğün pastanızı yemek belkide düğünün en özel anıdır.düğün pastaları her zaman görkemli, çok katlı hazırlanıyor ve gelin gibi kusursuz olmasına dikkat ediliyor.Alışılmışın dışında özel motifler, çiçekler...
  3. İlginç Düğün Pastası Modelleri

İlginç Düğün Pastası Modelleri

Dekorları yakından görmek ister misiniz? Güzellik ayrıntılara saklanır iyi incelemek gerek. Bu benim en sevdiğim model. Romantik, şık, ilginç ayrıca usta ellerden çıktığı da belli. Daha özel tasarımlar isteyenler için pasta şeflerimiz geniş hayal güçleri ve nazik elleriyle harikalar yaratıyorlar. Birkaç güzel model daha… Bilim kurgu düşkünleri beğendiniz mi? Katlı pastayı...
  4. Sanat eseri gibi fincan kaşık takımı

Sanat eseri gibi fincan kaşık takımı

Fincan modelleri Dekoratif fincanlar Bu şık fincan modellerini kullanmaya kıyamam ben sanırım. GErçekten çok hoş bir tasarım olmuş. Salonda dekoratif obje yerine kullanılsa olur :) çılgın kupa tasaımı değil ama modern bir tasatım olmuş.

Sayfayı Paylaş