gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Sanat eseri gibi fincan kaşık takımı

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Fincan modelleri Dekoratif fincanlar
    Bu şık fincan modellerini kullanmaya kıyamam ben sanırım. GErçekten çok hoş bir tasarım olmuş. Salonda dekoratif obje yerine kullanılsa olur :) çılgın kupa tasaımı değil ama modern bir tasatım olmuş.

2. zerrinprmk

zerrinprmk Forum Okuru

bu fincanları nerede bulabiliriz

Sanat eseri gibi fincan kaşık takımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sanat eseri gibi fotolar

sanat eseri gibi fotolar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Fincan Takımı

Fincan Takımı

gümüş fincan takımı Ne kadar zenginiz unutmayalım... Yırtık pırtık paltolar giymiş iki çocuk kapımı çaldılar: “Eski gazeteniz var mı bayan?” Çok işim vardı. Önce hayır demek istedim ama ayaklarına gözüm ilişince sustum. İkisinin de ayaklarında eski sandaletler vardı ve ayakları su içindeydi. “İçeri girin de, size kakao yapayım” dedim. Hiç konuşmuyorlardı. Islak ayakkabıları halıda iz...
  3. Sanat eseri gibi düğün pastaları

Sanat eseri gibi düğün pastaları

pastalar düğün pastaları değişik düğün pastaları burada melekler.Düğün gününün en tatlı anıdır pastanın loş ışık altında salona gelmesi, sevdiğinizin elinden büyük bir özenle hazırlanmış düğün pastanızı yemek belkide düğünün en özel anıdır.düğün pastaları her zaman görkemli, çok katlı hazırlanıyor ve gelin gibi kusursuz olmasına dikkat ediliyor.Alışılmışın dışında özel motifler, çiçekler...
  4. Sanat Eseri Gibi Düğün Pastası Modelleri 2012

Sanat Eseri Gibi Düğün Pastası Modelleri 2012

düğün pastası düğün pastası modelleri 2012 düğün pastası çeşitleri Tatlarından çok şekilleri ile ilgimi çeken düğün pastaları bu yazımızın konusu melekler :) Birbirinden değişik modellerde yapılan, usta aşçılarından elinden çıkmış bu pastalar harika görünüyor. Kullanılan malzemelerle harika bir görüntüye imza atan ustaları hakikaten tebrik etmek lazım. Bir sabır ve zevklilik örneği olan bu...

Sayfayı Paylaş