gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Sanat ile ilgili sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

modayla ilgili sözler sanatla ilgili sözler resim ile resimle sanatla resimler Sanat ile ilgili ünlü ve önemli kişilerin söylemiş olduğu güzel ve özlü sözleri sizlerle paylaşıyorum [​IMG]

# Bir güzel söz söyleme sanatı varsa, bir de güzel anlama ve dinleme sanatı vardır Epiktetos

# Bir ülkede akıl ve sanattan çok, servete değer verilirse, bilinmelidir ki, orada keseler şişmiş, kafalar boşalmıştır H Friedrich

# Bütün sanatlar Allah vergisidir Waldis

# En güzel sanat, yaşama sanatıdır John Macy

# Sanat, bizi Allah'a götüren bir köGoogle Page Rankingüdür Ebers

# Sanat, ekmek peşinde koşarsa alçalırAristophanes

# Sanat kainatın içindedir Sanatkar bunu oradan çıkarabilendir Albrecht Durer

# Sanat ne bir oyun, ne de bir eğlencedir O, ancak ruhun dışarıya vurarak kendisinin göstermesi ihtiyacıdır EG Benite

# Sanat, sanat içindirVictor Cousin

# Sanat tabiatı taklitten başka bir şey değildir Seneca

# Sanat, taklidin bittiği yerde başlar Oscar Wilde

# Sanatın vazifesi, tabiatı kopya etmek değil, tabiatı ifade etmektir Balzac

# Sanatçıya iki göz yetmez Lamartin

# Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir Atatürk

# Sanatta hiçbir şey, hatta hareket bile tesadüf değildirEdgar Desas

# Tenkit kolay, sanat güçtür Destouches

Sanat ile ilgili sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bencillik ile ilgili sözler

Bencillik ile ilgili sözler

Bencillik ile ilgili bencilliği anlatan güzel ve yeni sözler lazım varsa benimle paylaşın lütfen.
  2. Evlilik İle İlgili Sözler

Evlilik İle İlgili Sözler

Evlilik İle İlgili Sözler lazım bana yeni Evlilik İle İlgili Sözler olursa çok daha iyi olur.
  3. Hoşgörü ile ilgili sözler

Hoşgörü ile ilgili sözler

Hoşgörü ile ilgili sözler istiyorum sizden kızlar paylaşımınız için şimdiden çok tşkler.
  4. Atatürk'ün söylediği sanat ile ilgili sözleri arıyorum

Atatürk'ün söylediği sanat ile ilgili sözleri arıyorum

Merhabalar, Atatürkün söylediği sanat ile ilgili sözler arıyorum, çok acil !!
  5. Atatürk 'ün Sanatla ve Türk Kültürü İle İlgili Olarak Söylediği Özlü Sözler

Atatürk 'ün Sanatla ve Türk Kültürü İle İlgili Olarak Söylediği Özlü Sözler

Bu konu; Atatürk 'ün Sanatla ve Türk Kültürü İle İlgili Olarak Söylediği Özlü Sözler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Başkomutan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk 'ün ne kadar ince ruhlu zarif bir insan olduğunu sanata ve sanatçıya verdiği önem ile sanatla ilgili olarak söylediği sözlerden kolaylıkla anlayabiliriz. Akılda en çok kalan sözlerinden biri olan sanatsız kalan bir...

Sayfayı Paylaş