gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sanatçı Dostları Gazanfer Özcan'ın ardından neler söylediler

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

gazanfer özcan ın kızı gazanfer özcanın kızı özcan [​IMG]
    27 OCAK’TAN BU YANA AMERİKAN HASTANESİ’NDE TEDAVİ GÖREN TİYATRONUN USTA OYUNCUSU GAZANFER ÖZCAN YAŞAMINI YİTİRDİ. SANATÇININ SON ROL ALDIĞI ’AVRUPA YAKASI’ DİZİSİNDEKİ ROL ARKADAŞLARI VE SANATÇI DOSTLARI HASTANEYE AKIN ETTİ

Hastaneye gelen Gülse Birsel, Ata Demirer, Binnur Kaya, Hasibe Eren, Rutkay Aziz, Sarp Apak, Levent Üzümcü, Engin Günaydın, Yavuz Seçkin, Hümeyra'nın taziyelerini kabul eden Gazanfer Özcan’ın kızı Fulya Özcan yaptığı açıklamada, 'Babamın siz basın mensuplarına çok saygısı vardı, sizi her zaman önemserdi, rahatsızlığı ortaya çıkınca açıklanmasını istemedi. ’Beni her zaman iyi hatırlasınlar’ dedi. Komedi oyuncusu olduğu için hep gülen ve güldüren bir insan olarak hatırlanmak istediğini söyledi' dedi. Fulya Özcan annesi Gönül Ülkü Özcan’ın evinde olduğunu ve kontrol altında tutulduğunu belirtti.

Sanatçı dostları üzgün

Ata Demirer: Acımız çok büyük. O benim için bir babaydı. Tüm Avrupa Yakası ekibine ve Türk halkına baş sağlığı diliyorum. Yeri doldurulamaz.

Behzat Uygur: Ustamızı kaybettik. Sanat dünyası için çok önemli bir kayıp. Kendisine Allah’tan rahmet, sanat dünyası ve başta ailesi olmak üzere Türk halkına baş sağlığı diliyorum.

Süheyl Uygur: O bizim için bir usta, bir öğreticiydi.

Levent Üzümcü: Sadece fiziksel olarak aramızdan ayrıldı. Her zaman biz onunla o bizimle birlikte olacak. Acımız büyük, ailesine başsağlığı diliyorum.

Yavuz Seçkin: ’Babamı kaybettim, çok şey öğrendik acım sonsuz.’

Sanatçı Dostları Gazanfer Özcan'ın ardından neler söylediler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlü oyuncu Gazanfer Özcan'ın durumu ağır

Ünlü oyuncu Gazanfer Özcan'ın durumu ağır

Ünlü oyuncu Gazanfer Özcan'ın sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Gazenfer Özcan rahatsızlanarak Amerikan Hastanesi'nde yoğun bakım ünitesine kaldırılmıştı. 1.5 aydır tedavisi süren ünlü oyuncunun durumunun kötüleştiği bildirildi. Halen yoğun bakım ünitesinde yatan Özcan'ın yanından ayrılmayan torunu Tarık Gündüz " Dedem çok güçlü bir insan Allahtan ümit kesilmez. Ailem ve ben...
  2. Gazanfer Özcan'ın Bilinmeyen Sırrı

Gazanfer Özcan'ın Bilinmeyen Sırrı

SÖYLEŞİ SIRASINDA GAZANFER ÖZCAN’IN ÖLDÜĞÜNÜ ÖĞRENEN PELİN BATU VE NİLÜFER AÇIKALIN, ÜZÜNTÜLERİNİ GİZLEYEMEDİ. BATU, GAZANFER ÖZCAN'LA BİR ANASINI İSE ŞÖYLE ANLATTI: “Gazanfer Özcan’ın eşi, sigara içtiğini bilmiyordu. Set aralarında sürekli sigara içiyordu ve minik bir fanı vardı. Onu açıyordu sigara kokusunu uzaklaştırmak için. O dünyanın en tatlı insanlarından bir tanesiydi ve kendiyle...
  3. Dost nedir bilir misin?

Dost nedir bilir misin?

dost nedir bilirmisin dost nedir dostluk bilirmisin hakiki dostluk Bazı arkadaşlarınız zaaflarınızı öğrenmeye çalışır, bulur ve kullanır.. Bazı arkadaşlarınız da zevklerinizi tespit eder, onlara hitap etmeye uğraşır. Bazı arkadaşlarınız zayıflıklarınızı görür başınıza kakınç eder.. Bazı arkadaşlarınız da zayıflıklarınızı bilir, örtmeye çalışır.. Bazı arkadaşlarınız hazlarınızı kullanarak,...
  4. Dost nedir..?

Dost nedir..?

*Bazı arkadaşlarınız zaaflarınızı öğrenmeye çalışır, bulur ve kullanır.. *Bazı arkadaşlarınız da zevklerinizi tespit eder, onlara hitap etmeye uğraşır. *Bazı arkadaşlarınız zayıflıklarınızı görür başınıza kakınç eder.. *Bazı arkadaşlarınız da zayıflıklarınızı bilir, örtmeye çalışır.. *Bazı arkadaşlarınız hazlarınızı kullanarak, sizden menfaat bekler.. *Bazı arkadaşlarınız da hazlarınızı...
  5. Selma Taran Olay Evliliğin Ardından Ne söyledi

Selma Taran Olay Evliliğin Ardından Ne söyledi

selma taran Konuşmaya başladı derken meleklerim, yavaş yavaş konuşmaya başladı henüz haber portallarına yeni düşen bir yazı var birazdan sizinle onu paylaşacağım. Üzerinden haftalar geçmesine rağmen ( ki biliyorsunuz Ali - Ayşe apar topar tatile gitmişti ) Selma Taran Bakın neler söylemiş. Magazin gündeminde bomba etkisi yaratan Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran evliliği üzerinden günler...

Sayfayı Paylaş