gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Sanatçı halkın malıdır kimse onun sahibi değildir!” peki kim bu

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] P { margin: 0px; } Türk Pop müziğinin ünlü sesi Şahsenem, Nevşehir'deki konserinde üçüncü evliliğe hazırlandığını açıkladı. Konser sırasında erkekler için 'Vahşi' ifadesini kullanan güzel sanatçı, yuhalanmasının ardından erkek hayranlarının gönlünü almayı başardı.
    Şahsenem, "Burada evlenebileceğim bir aday bulurum belki kısmet. Bu aralar biri bana evlenme teklif ediyor. Ben iki defa evlenip boşandım. İlki müzisyendi ikincisi kameraman üçüncüsü ise şimdi ressam. Daha evlenme teklifini kabul etmedim. Kamera öğrendim biraz, müzik zaten biliyordum dedim biraz da resim öğreneyim. Onu da bırakırım ne olacak. Sanatçı halkın malıdır kimse onun sahibi değildir" dedi.

Sanatçı halkın malıdır kimse onun sahibi değildir!” peki kim bu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yilmaz GÜney Ve Rutkay Azİz Benİm Sayemde ŞÖhret Oldular!” Pekİ Kİm Bu İddİanin Sahİb

Yilmaz GÜney Ve Rutkay Azİz Benİm Sayemde ŞÖhret Oldular!” Pekİ Kİm Bu İddİanin Sahİb

Türk sinemasına damgasını vuran aktörlerden Fikret Hakan kırk yıllık sırrını açıkladı. Ünlü aktör, Yılmaz Güney ve Rutkay Aziz için, 'Benim sayemde şöhret oldular' dedi Sanatının 57'inci yılını Kartallar Yüksek Uçar adlı dizi ile taçlandıran usta aktör Fikret Hakan yaşam felsefesinin 'İyi kadını ve iyi rolü bulduğun zaman kaçırmayacaksın' üzerine kurulu olduğunu söyledi. Hayatımda üç dört kez...
  2. Görme özürlü kimdir - kim değildir ?

Görme özürlü kimdir - kim değildir ?

Görme Özürlü kişi, himayeye muhtaç, acınacak ve çaresiz bir insan değildir. O, diğer insanlardan çok farklı, olağanüstü yetenekleri olan ve başkalarının duyamadığı sesleri duyan, mucizevi bir yaratık da değildir. Diğer insanların sahip olduğu olumlu ve olumsuz özelliklerin hepsi onda da mevcuttur. Görme özürlüler arasında da başarılı olan, başarısız olan, yetenekli olan, yeteneksiz olan,...
  3. Kim bu sanatçı

Kim bu sanatçı

Hadi bilin bakalım...resimdeki kim?
  4. Kim bu sanatçı 2

Kim bu sanatçı 2

kim bu Sıra bu resimde..kim bu sanatçı?

Sayfayı Paylaş