gebe
  1. SeLiN

SeLiN Forum Okuru

Sanatçılar Alaylı mı olmalı Okullu mu?

Konu, 'Diğer Sanat Alanları' kısmında SeLiN tarafından paylaşıldı.

alaylı nickler alaylı sanatçılar Arkadaşlar sizce sanatçılar alaylı mı olmalı okullu mu?Bunların avantajları ve dezavantajları nelerdir?Bana göre eğitim almak önemli ve avantajlı bir durumdur ama alaylı olmanında kendine göre avantajları var çünkü sanatçı bu durumda tekniğin sıkıcılığına kapılmadan ve mekanikleşmeden naifliğini koruyabiliyor.Siz ne düşünüyorsunuz?

Sanatçılar Alaylı mı olmalı Okullu mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadaş mı dost mu?

arkadaş mı dost mu?

Baba ve oğul konuşuyorlarmış. Babası oğluna sormuş, "Senin kaç tane dostun var?" Oğlan cevap vermiş: "Ohooo yüzlerce..." Babası oğluna açıklamış. "Bak oğlum" demiş insanın bir sürü arkadaşı olabilir ama yüzlerce dostu olamaz. Dost dediğin diğer arkadaşlara benzemez. İnsanın hayatı boyunca ancak 1 ya da 2 tane dostu olabilir. Oğlan saçma demiş. Benim...
  2. Hiç bi sanatçıyla tanışma fırsatınız oldu mu?

Hiç bi sanatçıyla tanışma fırsatınız oldu mu?

bu gune kadar bir sanatçıyla tanışdınızmı ? tanışdıysanız anlatırmısınız?
  3. Aşk mı Gurur mu

Aşk mı Gurur mu

Evet bayanlar bir kişide aşk duygusu mu yoksa gurur duygusu mu daha fazla olmalı??? buyrun ankete. yazarsanız düşüncelerinizi sevinirim:):)
  4. Var Mısın? Yok Musun? :)

Var Mısın? Yok Musun? :)

Herkes alttaki üyeye bi teklifte bulunucak.Oda varım ya da yokum diye cevap verecek.o kişi de alttakine bi teklifte bulunacak.:grouphug: Hadi başlayalım :) Alttaki benimle konsere gitmeye var mısın yok musun ? :ehi:
  5. Doruk mu kayra mı

Doruk mu kayra mı

Merhaba ben daha önce bir topik acmıştım esimle ogluma isim konusunda anlaşamıyoruz diye şimdi ikimizinde beğendiği iki isim bulduk ama ikisi arasında kararsız kaldık. Kayra ve doruk arasında kaldık Kayra'nın anlamı çok güzel ama esim sanki kız ismine daha yakın diyor.Doruk kulağa hoş geliyor ama anlamı pek yok gibi sanki Lütfen yardımcı olurmusunuz

Sayfayı Paylaş