gebe
  1. Sanfora

Sanfora Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Sanatçıların 'Güldüren' Gafları

Konu, 'Magazin' kısmında Sanfora tarafından paylaşıldı.

Nihat Doğan: (Fuhuştan bilgisine başvurulunca) Şarj cihazımı almaya gitmiştim.

Yeliz Yeşilmen: Ben böceklerden çok korkuyorum. Onların boynuzları beni çok etkiliyor.

Burcu Esmersoy: Erkekler top görünce hemen dokunmaya ve vurmaya çalışıyor. Topu kıskanıyorum!

Asena: Salak olabilirim ama aptal asla...

Tarkan: Çişim geldi.

Hülya Avşar: Teniste en iyi hareketlerden biri, topu fileyi yalayarak atmaktır. Bende yaptığım işlerde bu atış felsefesini benimsedim.

Gülben Ergen: Sizin karşınıza iyi çıkabilmek için elimden gelenin en iyisini yaptım. Her geleni yaptım.

Hilal Cebeci: Sunucu: Hilal Hanım takip mesafesi nedir? Cebeci: Takip mesafesi, mesela ben şu anda 40 km hızla gidiyorum ya, önümdeki araçla aramdaki mesafe de 40 kilometre olmalıdır. Sunucu: Ama Hilal Hanım, bu durumda İstanbul-Ankara yolunda sadece 13 araç olabilir.

Serap Ezgü: Oğlunuz oğlan mı? (Ezgü, konuğuna soruyor.)

Emrah: Mozart dinlemiyorum ama Türkiye’ye gelirse konserine mutlaka giderim.

Doğuş: Müzikte tek eksiğim opera.

Demet Akalın: Pek keyifli bir şekilde konserine devam eden Demet Akalın seyirciden umduğu coşkuyu bulamayınca lafı yapıştırır!... "Abi Diyarbakır'dan mı geldiniz, hepiniz dağdan mı geldiniz? Nereden geldiniz anlamadım ben? Haaa? Moron moron bakıyorsunuz. Bari insan bir tempo, bir alkış, birşey yapar yaa...

Esra Erol: Senin boyun posun kaç yaşında?.. (Esra Erol'la İzdivaç programına telefonla katılan bir izleyici, talibi olduğu Kübra'ya bu soruyu sordu.)

Saba Tümer: İçinde çok fazla parça var, kalın da bir CD zaten... (Saba Tümer, konuğu Fatih Erkoç‘un 26 parçalık albümü hakkında bu yorumu yaptı.)

Beyazıt Öztürk: Eminem dünyaca ünlü bir grup biliyorsunuz dimi arkadaşlar!

İbrahim Tatlıses: Lütfen sanatçının motorizasyonunu bozup demorize etmeyin!"

el sallayın ünlüler yeniden ünlü oldunuz :mendil:
    (buda benden gaf
    :tik:)

AySn87 ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    nihata bak yaaa şarjını almaya gitmiş hahahahahahaha

3. Sanfora

Sanfora Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

heee çok akıllı o hahaha

Sanatçıların 'Güldüren' Gafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÜnlÜlerden Gaflar

ÜnlÜlerden Gaflar

Bugün 10 kasım,Atatürk'ün 74. ölüm yıldönümünü şölenlerle kutluyoruz...ELİFNAĞME Atatürk ne demiş;yurtta sulh barışta sulh...NİHAT DOĞAN Cumhuriyet 1927 yılında ilan edildi...TUĞBA ÖZAY Sigara içmek öldürür,öldüğümüzde hayatımızın önemli bir bölümünü kaybederiz...BROOKE SHIELDS Cinayetler dışında en düşük suç oranına sahibiz...WASHİNGTON D.C. VALİSİ MARION BARRY Eminem dünyaca ünlü bür...
  2. gaf yapmak

gaf yapmak

Rüyada bir konusma sirasinda gaf yaptiginizi veya gaf yapan bir kimse ile karsilastiginizi görmek, sözünün nereye gidecegini hesap etmeden salla parti konusan patavat-siz bir kimse ile dost oldugunuza ve onun yüzünden zaman ,zaman çirkin durumlara düsüp mahcup oldugunuza isarettir.
  3. gaf

gaf

Uygunsuz söz ve davranışta bulunmak fevri ve hissi davranmaya, özür dilemeyi gerektirecek bir duruma, Her çeşit yersiz ve uygunsuz söz ve davranış aklıyla değil hisleriyle hareket etmeye ve akılsızlığa delalet eder.
  4. 2008 gafları

2008 gafları

2008 YILINA DAMGA VURAN GAFLAR AYSUN KAYACI, BÜLENT ERSOY VE DEMET AKALIN'DAN GELDİ. 'Haydi Gel Bizimle Ol' programında gaf üzerine gaf yapan Aysun Kayacı'nın 2008 yılına damga vuran gaflarından biri, 'Babasız çocuğa piç derim!' cümlesi oldu. Kayacı bu olaydan sonra da yine aynı programda 'Dağdaki çoban ile benim oyum bir değil' diyerek yine büyük bir gafa imza attı. Bülent Ersoy’un...

Sayfayı Paylaş