gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

sanatın her dalı bir başka zarifdir

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

sanatın her dalı bir başka zarifdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her Bir Filmde Başka Angelina

Her Bir Filmde Başka Angelina

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Her günüme bir başka uyanıyorum acemi yüreğim

Her günüme bir başka uyanıyorum acemi yüreğim

Her güne bir başka uyanıyor acemi yüreğim. Deniz, kokusuna küsmüş sanki. Çünkü ne kadar söylenmesi gereken söz varsa susmuş. Söz geçiremediğim deli taylarım var çünkü: “Söze daha zaman var” diyor! Oysa biliyorum ki, yaşam kendini yenileyerek yürüyor... Yineleyerek değil! Derin bir nefes alıyorum. Sonra hangi dağın beni saklayacağı sorgulanıyor. Çünkü suç işlemekten korkuyorum....
  3. Her Yaş Bir Başka Güzeldir Melekler!! Kırışıklıklara Son...

Her Yaş Bir Başka Güzeldir Melekler!! Kırışıklıklara Son...

sağlıklı yaşam güzellik sırları Her yaşın ayrı güzelliği var veyaşamın seyri boyunca, ömrümüzün de el verdiğince tüm bu güzellikleriyaşayacağız. En güzeli ise, bir ömrü tadını çıkararak, güzel yaşamak. Güzel yaşamaktan kastettiğim, hem kendimizi mutlu edecek, her günü dolu birhayatı yaşamak; hem de fiziksel güzelliğimize özen göstermek. Bu paylaşımda değinmek istediğim konu ise fiziksel...
  4. Güzel sanat dallarının özellikleri hakkında bilgi istiyorum

Güzel sanat dallarının özellikleri hakkında bilgi istiyorum

Güzel Sanatlara girmek istiyorum. En büyük hayalim heykeltraş olmak. Ama önce güzel sanatlarla ilgili bilgi almam gerektiğini düşündüm ve size sormak istiyorum güzel sanat dallarının özellikleri neler ?

Sayfayı Paylaş