gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

sanattan hayvan olurmu demeyin hemide çok zarif neyim olmuş:)))

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: sanattan hayvan olurmu demeyin hemide çok zarif neyim olmuş:)))

çok güzeller emeğine sağlık:)

3. Monera

Monera Forum Okuru

emeğine sağlık *****

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

evet gayette güzel olmuşlar hoş duruyor
    emeğine sağlık canım

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

çokta güzel olmuş :) ellerine sağlık ***** :)

6. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: sanattan hayvan olurmu demeyin hemide çok zarif neyim olmuş:)))

paylaşım için tşkler canım

7. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: sanattan hayvan olurmu demeyin hemide çok zarif neyim olmuş:)))

Bede beğendim ellerine sağlık *****....

sanattan hayvan olurmu demeyin hemide çok zarif neyim olmuş:))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. PiLavinda Sanati OLurmu Demeyin

PiLavinda Sanati OLurmu Demeyin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. nE aLaKa demeyİn İşte Çok ALaka**

nE aLaKa demeyİn İşte Çok ALaka**

Çay'ı çok sevdiğimi söyleyince, yasli bir teyze anlattı geçenlerde, bak diye basladi söze ... Çayın alt demliği evdeki kaynanadır; devamlı kaynar durur.. Üst demlik evdeki gelindir; alt demlik kaynadikça o olgunlaşır, demlenir... Gelinin kocası ise bardaktir; biraz kaynana doldurur onu biraz da gelin... Çocuklar çayın sekeridir; tat verir... Görümce ise çay...
  3. Sepet Şeklinde Bina Olurmu Demeyin

Sepet Şeklinde Bina Olurmu Demeyin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Asla Çok Geç Demeyin!!Çok geç olsa da !

Asla Çok Geç Demeyin!!Çok geç olsa da !

Bazı şeylere hep geç kaldığımız düşünürüz.Örneğin sınava bir gece kalmıştır ve biz bir gece çalışsak ne olur bişey değişmez diye çalışmamayı tercih ederiz. Ya da hani yaşlılar vardır ya hep bu sözü söylerler"Bizden geçti".Bunu bazen yaşlı denecek kadar yaşı olmayanlardan bile duyarız.Acaba bu "Bizden geçti"sözü ne amaçla söylenmiştir.Bir işi yapmaya erindiğimiz için mi...
  5. Balığında paylaçosu olurmu demeyin... oluyomuş :)

Balığında paylaçosu olurmu demeyin... oluyomuş :)

palyaço balığı Çok dikkatimi çekti dün bir belgesel izledim ve sizlerle paylaşmak istedim..nekadar fazla deişik tür ve özellikleri varmış ya şaştım kaldım hem belirli içgüdüleri var hemde erkek doğuyu dişiye dönüşüyo şaştım kaldım hiç bir canlının cesaret edemediği bir zehirli resiflerde yaşıyor.. En belirgin özelliği ise tehlike esnasında birbirleriyle kentlenip karşısındaki tehdide karşı...

Sayfayı Paylaş