sanayideki olay

little_girl

Yeni Üye
Üye
sanayideki olay
gecen gun dedemin eski püskü bi skodasi vardi bu bozuldu hadi kız gel dedi nereye dedim sanayiye dedi ya git dedim iste nese dinletemedim bobamda git kız acilirsin butun gun evde pneklionsun dedi nese gittik sanayiye bu icerde ustayla cay iciyolar bi yandanda adam ben isimi yaptimmiydi tam yaprim diyodu dedemle yariliodular bizim külüstürüde kalfasi vardi o yapiyo ben bizm arabanin burnuna oturdum kalfyala hosbes ediyodum konu aşktan acildi varmı çıktıgın dedi kipkirmizi oldum ne alaka dedm arabanin burnundan yere indim iinerken krikoya basmisim araba coktu bunu goren usta kalfa ya bakti vededmden cok utandi sonra kalfaya gununu gostermek icin zincirenden bosanmis bir hayvan giib kalfaya dogru kostu ve hayalarina ucan tekme atti bom diye ses cikti sonra dedem de kos burasi karisti canini seven kaçsinlan dedi yuru gidiyoz diyerek arabaya kapiyi acmadan camdan atlayarak girdi ve biz tam gaz bastik ama usta arabanin kaputundaydi gozleri damarlari kipkirmizi olmus bi sekilde hemen boyle gidemessiniz dedi dedem gaza basti adam cama yapisti dedem usta düssündiye bi sag sol ypti ama adam sipsiki tutunmustu bir kizgin ayi gibi agzini acmis bagiriyodu oanda dedm kafasini camdan cikarip adamin agzina balgam atti ve adam ögürmeye basladi dengesaini kaybedip uçtu döne döne kafasini o hilza direge çarpti ve öldu simdi dedem yasadiklarin dan oturu pismanlik icinde lustral aliyo 50 mg bende arasira gizli olarak atiyorum ikide bir mevzu simdi bu haplar bagimlilik yaparmi düzensiz alirsak sizce ne ypmaliyim önerileirniz bekliyorm

tatlım dedenide senide lustral kurtarmaz o size çok hafif kalır sizi kırmızı reçeteli ilaçlar paklar ancak hahaha

little bence siz xanax atın iki tane tamamsınız hahaha.gerçi size hap işlemez performansınız hayranlık uyandırıyo bende hahaha.sen takıl dedende takılsın kafasına göre hobaaaaa hahaha dedende hep tam hayalara isabet ediyo ve hepte bomm diye ses çıkıyo vay be hahaha bence sen dedenle yollarını ayır seni yoldan çıkartıyo baksana hahaha biraz hikayeni boyutlandır artık hep hayalara tekme,dede,balgam,usta ve zinciri kopmuş köpek edasıyla koşan insanlar var olmuyo böyle yenilik istiyoruz hahaha

hahaha kızzz nerelerdesinn sen bakımm özlettinnn.hap bağımlılık yaparmı bilmiyom ama bence sana başka bi ilaç dokunmuş yada deden sanırım olmadık haplar kullanıyoo enerjiye bakk vay beee hahahaayyy umarım dedenle kocişim hiç karşılaşmazz hahaha dedeninn sanırım sabit bi yere takıntısı var hahaha hep aynı yere vuruyoohahaha

hey Allahım yaw :D hiç güleceğim yoktu,kızım(kız olduunada inanmıyorum ama) senin kafan baya iyi olmuş.devam vallah iyi gülüyoz mllet stres atıyo sayende,hayal gücün dert görmesin hahaha

vay be dedeye bak aksiyon filmlerini izlemenize gerek yok hahaha:D:D:D:D
gene dede gene bı üstüne atlama suçluluk duygusu balgam :D:D hep aynı saçmalıkta devam ediyorsun yaaa :D:D:D:D

Geri