gebe
  1. little_girl

little_girl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    3

sanayideki olay

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında little_girl tarafından paylaşıldı.

gecen gun dedemin eski püskü bi skodasi vardi bu bozuldu hadi kız gel dedi nereye dedim sanayiye dedi ya git dedim iste nese dinletemedim bobamda git kız acilirsin butun gun evde pneklionsun dedi nese gittik sanayiye bu icerde ustayla cay iciyolar bi yandanda adam ben isimi yaptimmiydi tam yaprim diyodu dedemle yariliodular bizim külüstürüde kalfasi vardi o yapiyo ben bizm arabanin burnuna oturdum kalfyala hosbes ediyodum konu aşktan acildi varmı çıktıgın dedi kipkirmizi oldum ne alaka dedm arabanin burnundan yere indim iinerken krikoya basmisim araba coktu bunu goren usta kalfa ya bakti vededmden cok utandi sonra kalfaya gununu gostermek icin zincirenden bosanmis bir hayvan giib kalfaya dogru kostu ve hayalarina ucan tekme atti bom diye ses cikti sonra dedem de kos burasi karisti canini seven kaçsinlan dedi yuru gidiyoz diyerek arabaya kapiyi acmadan camdan atlayarak girdi ve biz tam gaz bastik ama usta arabanin kaputundaydi gozleri damarlari kipkirmizi olmus bi sekilde hemen boyle gidemessiniz dedi dedem gaza basti adam cama yapisti dedem usta düssündiye bi sag sol ypti ama adam sipsiki tutunmustu bir kizgin ayi gibi agzini acmis bagiriyodu oanda dedm kafasini camdan cikarip adamin agzina balgam atti ve adam ögürmeye basladi dengesaini kaybedip uçtu döne döne kafasini o hilza direge çarpti ve öldu simdi dedem yasadiklarin dan oturu pismanlik icinde lustral aliyo 50 mg bende arasira gizli olarak atiyorum ikide bir mevzu simdi bu haplar bagimlilik yaparmi düzensiz alirsak sizce ne ypmaliyim önerileirniz bekliyorm

SadmiN, geveze, büşra.shid ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. kediliDeli

kediliDeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    her hikayende deden lama gibi tükürüyo kardeş :D:D

3. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım dedenide senide lustral kurtarmaz o size çok hafif kalır sizi kırmızı reçeteli ilaçlar paklar ancak hahaha

4. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

little bence siz xanax atın iki tane tamamsınız hahaha.gerçi size hap işlemez performansınız hayranlık uyandırıyo bende hahaha.sen takıl dedende takılsın kafasına göre hobaaaaa hahaha dedende hep tam hayalara isabet ediyo ve hepte bomm diye ses çıkıyo vay be hahaha bence sen dedenle yollarını ayır seni yoldan çıkartıyo baksana hahaha biraz hikayeni boyutlandır artık hep hayalara tekme,dede,balgam,usta ve zinciri kopmuş köpek edasıyla koşan insanlar var olmuyo böyle yenilik istiyoruz hahaha

EnCey bunu beğendi.
  5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    hahahahahaha dede ye bak malkoçoğlu mibarekk hahahah arabaya camdan girmiş wışş kelee hahahahahahahahahahahahahahah

büşra.shid ve elvin berfin bunu beğendi.
  6. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    yahuuu böle dedem olaydı ne yapardım acepp hahaha kıss little sen en iyisi kitaba dök bunları:hhh: iyi para kırarsın tam macere roman hahaha

elvin berfin bunu beğendi.
  7. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    puhahahahahahahhahahahahahaha ayyy gece gece çok güldümm ama yaaa hhahahahahahahahahahaha

8. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha kızzz nerelerdesinn sen bakımm özlettinnn.hap bağımlılık yaparmı bilmiyom ama bence sana başka bi ilaç dokunmuş yada deden sanırım olmadık haplar kullanıyoo enerjiye bakk vay beee hahahaayyy umarım dedenle kocişim hiç karşılaşmazz hahaha dedeninn sanırım sabit bi yere takıntısı var hahaha hep aynı yere vuruyoohahaha

9. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    hey Allahım yaw :D hiç güleceğim yoktu,kızım(kız olduunada inanmıyorum ama) senin kafan baya iyi olmuş.devam vallah iyi gülüyoz mllet stres atıyo sayende,hayal gücün dert görmesin hahaha

10. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    vay be dedeye bak aksiyon filmlerini izlemenize gerek yok hahaha:D:D:D:D
    gene dede gene bı üstüne atlama suçluluk duygusu balgam :D:D hep aynı saçmalıkta devam ediyorsun yaaa :D:D:D:D

melegimsin bunu beğendi.
  11. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    Vallaha seneryo gibi yazmis kiz sanki kendimi orda hissettim bi roman okur gibi okudum ama hakkaten sen senarist ol iiyi bi ssecim olur hele o dedenide bas rolde oynat adam neymis be malkocoglu kara murat rambo karsimi birsey hahaha kiz little senin cinsin ney bacim ccozemedikde harbiden cok komiksin bee hahaha copyfelan ceekmiyosnfut bi yerlerde inslhh

EnCey bunu beğendi.
  12. mercimek tanemm

mercimek tanemm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    valla gözümden yaş geldi yaa sağol varol kız sen emi hahaha ha bide arayı fazla açma emi

*AyLinciK bunu beğendi.
  13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

:gulenkiz:ay karnima gülmekten agrilar girdi hahahah ne dedeymis arkadas :gulenkiz:
    balgam atiyor camdan giriyo arabaya :gulenkiz:

15. deryaliyim_21

deryaliyim_21 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    yuh ulan yuh bu kadar da olmaz ne sallamışsın ama atmoasyonun bu kadarı pess.kızım ava patlatmayı da ne seviyonuz her hikayede birinin hayasını patlatıyonuz sizin yüzünüzden bütün erkekler sümbül ağagibi dolanıyo meydanlarda.yakınlarda erkek kalmayacak evlenecek

sanayideki olay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sanayi 3 Sektöre Sıkışmış

Sanayi 3 Sektöre Sıkışmış

TOBB, Türk sanayisinin bugüne kadar çekilmiş en net fotoğrafını ortaya koydu. Sanayi veri tabanına göre Türkiye'de 'gıda-içki-tütün' 'tekstil-konfeksiyon-deri' ve 'eşya-makine-ulaşım' olmak üzere 3 ana sektör var.. Sanayi politikalarına ışık tutması amacıyla sanayi envanteri çıkarılması için kamu kurum ve kuruluşları arasında çalışmalar devam ederken Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin...
  2. Sanayide kötümserlerin oranı artıyor

Sanayide kötümserlerin oranı artıyor

Merkez Bankası İktisadi Yönelim Anketi sonuçlarına göre, sanayi dalındaki genel gidişat konusunda kötümserler lehine olan seyrin, bir miktar daha artarak devam ettiği gözlendi. Şubat ayında, içinde bulunduğu sanayi dalı hakkında bir ay öncesine kıyasla daha iyimser olduğunu belirtenlerin oranı yüzde 9,1, daha kötümser olduğunu belirtenlerin oranı yüzde 23,1 oldu. Merkez Bankası,...
  3. İmalat Sanayisinde Kapasite Kullanımı Düşüyor

İmalat Sanayisinde Kapasite Kullanımı Düşüyor

İmalat sanayinde kapasite kullanım oranı Eylül ayında, geçen yılın aynı ayına göre 3,4 puan azaldı ve yüzde 79,8 seviyesinde gerçekleşti. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) “İmalat Sanayinde Eğilimler Eylül 2008” sonuçlarını açıkladı. Buna göre, 2007 yılı Eylül ayında yüzde 83,2 olan üretim değeri ağırlıklı kapasite kullanım oranı, 2008 yılı Eylül ayında yüzde 79,8 olarak hesaplandı. Kapasite...
  4. olay olay olay!!! çanta modası

olay olay olay!!! çanta modası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. olay olay olay

olay olay olay

nil erkoçlar erkek olduu işte kardeşinin açıklamaları Hiçbir zaman kadınsı olmadı Nil Erkoçlar, iddia hakkında konuşmak istemedi, sadece “Herkes beni bu konu için arıyor, konuşmak istemiyorum” dedi. İlk açıklama ise genç oyuncunun kardeşi Nur Erkoçlar’dan geldi. Erkoçlar, haberlere Twitter’dan yazdığı mesajlarla tepki gösterdi: “Kardeşim her zaman kısa saçlıydı, rol gereği olmadıkça...

Sayfayı Paylaş