gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Sancılı gecelerimi toplasam bir sen etmez

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Bazen gülmek istiyorum Hani böyle kıpırtısız içten içe. Kahkahalara boğularak.
    Dağınıklığımın ortasından ayrılarak.

Kusmalıyım birikmişliğimi
    Varım veya yokum çokta umrumda..
    Ve ölmek istiyorum kendimde..
    Yavaş.. ya-va-aş.. tükenerek, tüketerek kendimi

Varlığım kaç para ederki ?
    Yokluğum acıtsın !
    Kalabalıklardan arta kalan yüzüm..
    Kimin umrunda?
    Aklımın odaları ölümlerle doldu taştı..

Sancılı gecelerimi toplasam bir sen etmez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir işi yaparken kalbin rahat etmezse terk et!

Bir işi yaparken kalbin rahat etmezse terk et!

Dost- düşman herkese güler yüz ve tatlı dil göster! *Çok yeme, az da yeme! Yemekte itidal üzere ol! *Bir işi yaparken kalbin rahat etmezse terk et! *Faydasız, hele zararlı şeylerle vakit geçirme! *Herkesin özür dilemesini kabul et ve af eyle! *Varlık ve yokluk halini değiştirmesin! *Hiç kimseyi giybet etme, çekiştirme! *Her işi, samimiyet ve iyi niyetle yap! *Allah’tan ümidini kesme ve...
  2. SaNCıLı GeCeLeRiMi ToPLaSaN BiR SeN EtMeZ..

SaNCıLı GeCeLeRiMi ToPLaSaN BiR SeN EtMeZ..

Bazen gülmek istiyorum Hani böyle kıpırtısız içten içe. Kahkahalara boğularak. Dağınıklığımın ortasından ayrılarak. Kusmalıyım birikmişliğimi Varım veya yokum çokta umrumda.. Ve ölmek istiyorum kendimde.. Yavaş.. ya-va-aş.. tükenerek, tüketerek kendimi Bu Resim Sayfa Düzeni İçin Küçültülmüştür. Gerçek Boyutuna Bakmak İçin Tıklayınız. Varlığım kaç para ederki ? Yokluğum acıtsın !...
  3. Sen Karanlıktayken Ben Geceyi Seviyorum

Sen Karanlıktayken Ben Geceyi Seviyorum

Sen Karanlıktayken Ben, Geceyi Seviyorum, Senin Olmadığın Akşamlarda Ömrüm Kısalıyor Sanki.. Onun İçin Bu Defa Az Kararttım Geceyi...Şimdi Ne Varlığın, Ne Yokluğun Belli.../ Bu Bulanık Siyah Hava, Seni Gizlemek..Ve Duymak İçin Yeterli.. Sana Dokunamadığım Akşamlarda, Bedenim Eriyor Sanki.. Kendime Yüklüyorum Bu Açlığın Kabahatini.. Sanki Varmışsın Da "Kızgınmışsın"...
  4. Bütün dünya bir olsa bi annem etmez

Bütün dünya bir olsa bi annem etmez

Merhaba melek kardeşlerim uzun zamandır aranızda yoktum evlendim hamileyim bi bebek bekliyorum teyzeleri.Arada bi gelip bakınıyorum siteye hala aktif hala mükemmelin üstü böyle adminler böyle üyeler oldukça Melekler mekanı hep böyle kalıcak eminim.Neyse konumuza gelelim biraz dert dökeyim size umarım sıkılmazsınız. Annemi hep severdim ama artık bi başka seviyorum.Hergün kendime tekrarladığım...

Sayfayı Paylaş