gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Sandalyeleri boyayalım

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Boyanmış sandalyeler Mobilya boyama
    Beyaz renk mobilyalarda oldukça moda. Eskiden daha çok venge ve ceviz rengi mobilyalar kulanılıdı. Mobilyalarınız o dönemlerden kaldıysa boyatarak sizde modaya uygun bir beyaz mobilya elde edebilirsiniz. Hatta sadedce beyaza değil istediğiniz her rengi uygulamanız mümkün. Boyalı mobilyalar evinize modernlik katacak.

Sandalyeleri boyayalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaktüs Sandalye

Kaktüs Sandalye

Evinde enteresan eşyalara yer vermek isteyenler için:D
  2. Sandalye kılıfları

Sandalye kılıfları

örgü sandalye kılıfı sandalye kılıfları kiliflari kılıfı hazır Açıkcası ben şahsen evde öyle herşeye örtü kılıf olayını sevmiyorum sadece oda çocuklarım küçük olduğundan dolayı oturma grubuma hazır kılıf kullanıyorum elimde olsa inanın onuda kullanmam=)Elbette kullanan ve seven kişilerin zevkinede saygı duyuyorum eğer sizinde böyle zevkleriniz varsa sandalyeler için kılıf modellerini sizlerle...
  3. Şık sandalyeler

Şık sandalyeler

Evinizin her köşesinde bu sandalyeler çok hoş durucak özellikle yeşil olan benim hoşuma çok gitti sizler bakalım hangisini yada hangilerini begenceksiniz
  4. Merdiven koruluklarını boyayalım

Merdiven koruluklarını boyayalım

Merdiven dekorasyonu Merdiven modelleri Merdiven koruluklarınıza fırça darbeleri ile şahane dekorasyon yaratmanız mümkün meleklerim. Bu koruluğu çok beğendim. Burda mavi ton tercih edilmiş. Mavinin açık tonundan başlanmış, koyu tona geçiş yapılmış. Her merdiven modeli ile olur diye düşünüyorum. Merdiven koruluklarını boyama fikri bence çok hoş.

Sayfayı Paylaş