gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sandık Yerinizi Öğrenin!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sandık bilgisi sorgulama, nerde oy kullanacağım, sandık yerim, bilgilerim, 12 haziran 2011 seçimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

Sevgili melekler,
    Bildiğiniz gibi 12 Haziran pazar günü sandık başına gideceğiz.Eğer daha oy kullancağınız yeri öğrenmediyseniz aşağıda ki linkten oy kullanacağınız yeri öğrenebilirsiniz.

Şimdiden memlekete hayırlı,uğurlu olsun..:D:D

BURADAN...

Sandık Yerinizi Öğrenin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. öğrendim...

öğrendim...

YAS 5 Anne ve babamin birbirlerine bagirmalarinin beni ne kadar korkuttugunu ögrendim. YAS 7 Mesrubat icerken gulersem ictigimin burnumdan gelecegini ogrendim YAS 12 Bir seyin degerini anlamanin en iyi yolunun bir sure ondan yoksun kalmak oldugunu ogrendim. YAS 13 Annemle babamin elele tutusmalarinin ve opusmelerinin beni daima mutlu ettigini ogrendim. YAS 15 Bazan hayvanlarin...
  2. Tüketici enflasyonu yerinde saydı

Tüketici enflasyonu yerinde saydı

Tüketici enflasyonu yerinde saydı Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), ağustos ayı enflasyon rakamlarını açıkladı. Buna göre Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) geçtiğimiz ay yüzde 0.02 artarken, Üretici Fiyat Endeksi (ÜFE) yüzde 0.85 arttı. TÜFE'deki artış piyasa beklentilerini yansıtırken, ÜFE'deki artış ise beklentilerin üzerinde oldu. Yıllık TÜFE yüzde 7.39 artarken, ÜFE ise yüzde 3.72...
  3. Öğrendim

Öğrendim

Hayatın bana birşeyler öğrettiğini ve bunları yazmam gerektiğini öğrendim. Mesela; İnsanlara kendimi zorla sevdiremeyeceğimi öğrendim. Yapabileceğin tek şey sevilebilecek biri olmak.Gerisi onlara kalmış… İnsanları ne kadar düşünürsen düşün, Onların seni o kadar düşünmediklerini öğrendim. Ve insanlar seni ne kadar severse sevsin günü geldiklerinde isminden bile nefret edebildiklerini...
  4. Öğrendim... !!!!

Öğrendim... !!!!

Hayatim da ilk önce SEVMEYİ öğrendim,çünkü sevdikçe kendimi hissettiğimi öğrendim. AFFETMENİN ne olduğunu anladım ve affetmenin aslında yeni insanlar kazandırdığını gördüm.. Bir gün geçmişime baktım da PİŞMANLIĞIMDAN üzülmediğimi gördüm,bunları ben yaşadım çünkü.... Birisini HATIRLAMANIN aslında ufak bir telefon görüşmesi kadar basit olduğunu biliyorum artık! Aslında BANA DEĞER VEREN...
  5. hamileliğimi yeni öğrendim ne yersem bebeğime yarar tutunmasını sağlar

hamileliğimi yeni öğrendim ne yersem bebeğime yarar tutunmasını sağlar

ben henüz 4 haftalık hamileyim yeni öğrendim ne yersem yada içersem bebeğimin tutunmasına yardımcı olurum sağlıkla büyümesini sağlamış olurum yardım deneyimli anneler

Sayfayı Paylaş