gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

SanDisk Sansa Connect - Samsung YP-T9B

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Havadan gelen müzik Artık kablolardan kurtulmanın zamanı geldi!

Wi-Fi Har
    İkası
    SanDisk Sansa Connect

Wi-Fi ile online müzik servislerine ve satış yapan sitelere bağlanarak müzik dinleyip, indirebilmeniz. Sandisk’in Sansa’sı da özellikle bu iş için tasarlanmış, Microsoft arayüze sahip bir cihaz.

Fiyat: Belli değil

BLUETOOTH GÜZELİSamsung YP-T9B

Bluetoth’un en güzel yanı kulaklık kablolarına düşman olması. Kablosuz Bluetooth kulaklıkla kullanabileceğiniz Samsung YP-T9B, Bluetooth stereo A2DP uyumlu. 4 GB hafızaya sahip.

Fiyat: Belli değil

SanDisk Sansa Connect - Samsung YP-T9B konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sana

Sana

Her yerde kar var ve dışarısı tahmin edilemeyecek kadar soğuk.Aklımda binlerce düşünce var ve sen.Binlerce düşüncenin içinden sıyrılıp, ortaya çıkan yada onların içinde sivrilen sen. Seni bana kim verdi;kim tanıştırdı nasıl tanıştık hatırlamazsın bile. Şimdi sana oturup anlatsam bana gülersin.Okula ilk hafta gelmemiştin,ikinci hafta geldiğinde arkada oturuyordun.İngilizce Öğretmenimiz Hasan...
  2. Gülben Ergen - Sana Sana

Gülben Ergen - Sana Sana

Seni istiyorum çılgınlar gibi seni seni Arzularım nehir gibi, Yanıyor bak her yanım Baştan tırnağa kadar sırılsıklam Seni istiyorum Nerede olursan ol Sesini duyur bana İnan bir nefes kadar ihtiyacım var sana Nerede olursan ol Sesini duyur bana İnan bir nefes kadar ihtiyacım var sana Sana sana, sana sana, sana sana İhtiyacım var sana Nerede olursan ol Sesini duyur bana İnan bir nefes kadar...
  3. mahjong-connect oyunu

mahjong-connect oyunu

mahjong connect hayvan mahjong oyunları connect oyunu http://www.oyuncinim.com/veri/1356621340d2cad614042f5b1c931871a16bdea9d2.swf
  4. Sana Dair

Sana Dair

'' Hüzünler Toprak Rengine Bürününce Sevdalar Dize Gelir '' mi acaba (: Sevgiye ve sevdaya dair bir aşk yazısını sizlerle paylaşmak istedim.Umarım beğenirsiniz... / Notaları SevdayaDair Hüzünlü BirŞarkıdan Geçiyorum Şimdi / Monoton Bir Hayatın Rengarenk Yamacında Dirsek Çürüttüm Düşlerimin Satır Aralarında Gelincik Çiçeklerine Akar Gözyaşlarım Hüzünler Toprak Rengine Bürününce...
  5. 2012 Ford Connect Fiyatları ve Resimleri

2012 Ford Connect Fiyatları ve Resimleri

2012 ford connect fiyatları 2012 ford connect fort kornet fort cornet 2012 ford connect, modeli, resimleri, özellikleri, fiyatı, ile ilgili bilgiler burada melekler 2012 Ford Connect marka araçların fiyat aralığı şöyle melekler; Van T220S 1.8TDCi 75PS 30.885 TL 28.510 TL 27.620 TL Van T220S 1.8TDCi 75PS LX 31.910 TL 29.455 TL 28.530 TL Van T220S 1.8TDCi 90PS 31.660 TL 29.220 TL...

Sayfayı Paylaş