gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

SANEM (Gülşah Küçükyıldız)

Konu, 'Biten Diziler' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

gülşah küçükyıldız gülşah küçükyıldız evlimi arka sıradakiler sanem fotoları biyografi arka sıradakiler sanem evlimi

Birkaç yıl önce zengin bir işadamının oğluna
    aşık olmuş. Ondan hamile kalıp bir kız çocuğu dünyaya getirmiş. Bebeği
    henüz dünyaya gelmeden babasının yargılamalarından korkup kaçmaya karar
    vermiş annesiyle beraber. Babasını hayal kırıklığına uğrattığı için
    üzgün ama kaçmaktan başka çaresi olmadığını düşünüyor. Anne olmak
    Sanem’i değiştirmiş. Eskiden daha eğlenceli ve neşeliyken, şimdi
    çocuğunun sorumluluğunu taşıyan korumacı, yaşından çok önce olgunlaşmış
    bir anne.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: SANEM (Gülşah Küçükyıldız)
    paylaşımın için teşekkürler canım

SANEM (Gülşah Küçükyıldız) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sanem çelik gerimi geliyor?????

sanem çelik gerimi geliyor?????

Türk magazin tarihine geçen Aliye Skandalı'nın baş kahramanı Sanem Çelik olayın hemen ardından gittiği Amerika'da yaşıyor uzun bir süredir… Ancak Uçankuş'un aldığı bilgilere göre Sanem Çelik'in Türkiye'ye dönmesi an meselesi!.. Ünlü oyuncunun, Kanal 1'e çekilecek bir dizi için "başrol" teklifi aldığı ve kabul etmesi durumunda Kadir İnanır'la birlikte aynı dizide başrol...
  2. Gülşah Buzlu - Alerjim Var

Gülşah Buzlu - Alerjim Var

Emek verdim aşkım uğruna Çok sabrettim Bütün servetim sana sunduğum tertemiz kalbim Yanılmışım yine yanmışım aldanmışım Büyük aşkımın karşılığında aldatılmışım Aslında bende kabahatin büyük Nerden bilirim ki huyunu Seni sevdim hiç düşünmedim hiç çok hain olduğunu x 2 [Nakarat] Alerjim var sana alerjim var Doktorum yasakladı alerjim var Sevginin en hain yüzünü öğrettin Uzak dur benden, sana...
  3. Arka Sıradakilerin Sanemi '''Gülşah Küçükyıldız''' Resimleri

Arka Sıradakilerin Sanemi '''Gülşah Küçükyıldız''' Resimleri

arka sıradakilerdeki sanem arka sıradakiler sanem gülşah küçükyıldız resimleri gülşah küçükyıldız fotoğrafları sıradakiler fotoları Sanem Arka Sıradakiler dizisinde çift olmayanlardan en tatlı bulduğum kişi :) nou çok seviyorum doğal bir güzelliği var meleklerim hadi bakalım resimlere (: Sırasıyla Sibelimmm :) İrem ve Sanemmm :) Yadigar ve Sanem Aslım ve Sanem...
  4. Adını Feriha Koydum Sanem Resimleri

Adını Feriha Koydum Sanem Resimleri

adini feriha koydum sekiller adini feriha koydum sekilleri adını görseller adını sanem sanem Adını Feriha Koydum dizisinde Sanem rölüyle karşımıza çıkan oyuncunun resimlerini tüm sevenleri ve hayranları için paylaşıyorum.
  5. Sanem Çelik kimdir

Sanem Çelik kimdir

sanem çelik 2011 sanem çelik kimdir, hayatı, biyografi, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, filmleri, dizileri, "Aliye" adlı dizide rol alarak şöhretin basamaklarını tırmanan Sanem Çelik hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler bu yazımızdadır Melek'ler! Sanem Çelik, 1983 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale bölümüne girdi. 11 yıl profesyonel dans eğitimi aldı....

Sayfayı Paylaş