gebe
  1. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

şanlıurfada yaşayan melekler lütfen bir bakın....

Konu, 'Memleketim' kısmında elisev tarafından paylaşıldı.

kızlar bizim tayin şanlıurfaya çıktı ve burada hangi doktora gideceğimi bilmiyorum..burda kalanınız varsa bana yardımcı olabilir mi acaba....

şanlıurfada yaşayan melekler lütfen bir bakın.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Namaz kılmıyor musunuz??Lütfen bir bakın!!!

Namaz kılmıyor musunuz??Lütfen bir bakın!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Namaz kılmıyor musunuz??Lütfen bir bakın!!! 2

Namaz kılmıyor musunuz??Lütfen bir bakın!!! 2

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. sizden bir ricam var lütfen bakın

sizden bir ricam var lütfen bakın

ricali gayb duası ricali gayp duası selam arkadaşlar aranızda kuran bilen varmı varsa sadece 1 yasin okurmusunuz çocuğu olmayanlar için 500 yasin okutturuluyo ve herkez sadece 1 yasin okuyabiliyo benimkini dağıttık ama kardeşiminkini bitiremedik lütfen yardım edinde bitsin sadece 1 tane okuycaksınız ama bana bildirmeniz lazım bekliyorum sağolun şimdiden
  4. Hamiş melekler yardım! Lütfen bakın!

Hamiş melekler yardım! Lütfen bakın!

decavit kullananlar hamilelikte decavit kullanımı gebelikte kullanılırmı Kızlar bana hamilelikte doktorun folik asit yanında verdiği vitamin hapınızın adı lazım yazarmısınız??? Bu vitaminleri kullanarak hamiş kalmayı başaran kişilerle tanıştım bende deneyeceğim :bebiss: belki Rabbim vesile eder:bebeğim: Şimdiden teşekkürler :)
  5. lütfen bir bakın..

lütfen bir bakın..

merhaba meleklerim benim arkadasim zeynep karsısındaki erkeğin sevgisinden emin sürekli ciddi düşündüklerini ifade ediyorlar.cocuk kıza seni kaybetmek istemiyorum benim olmanı istiyorum demiş.o da bana danıstı bir fikir istedi bende size danısıyorum.cocuk evlenmeden imam ikahi kıyalım ailen daha izin vermez evlenmeye demiş bu doğru da ayrıca sizce na yapmalı??istediğin zaman evleniriz...

Sayfayı Paylaş