gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Şans oyunları özelleştirmesine 5 başvuru

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Şans Oyunlarının Özelleştirilmesi ihalesi süreci kapsamında ön yeterlik için 5 başvuru yapıldığı bildirildi. Özelleştirme İdaresi Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, ''Şans Oyunlarının Lisans verilmesi Suretiyle Özelleştirilmesi'' ihalesi süreci kapsamında ön yeterlik için bugün saat 16.00 itibariyle 5 başvuru yapıldı.
    İdareye ön yeterlilik başvurusunda bulunan katılımcılar şöyle:

Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş - Lottomatica S.p.A Ortak Girişim Grubu, Intralot S.A. Integrated Lottery Systems and Services (Intralot A.Ş - Şans Oyunları Entegre Bilişim Sistemleri ve Hizmetleri), OPAP S.A. - DAF Araştırma Geliştirme A.Ş. Ortak Girişim Grubu, Österreichische Lotterien Gesellschaft m.b.H., Şans Oyunları Yatırım Holding A.Ş.

Şans oyunları özelleştirmesine 5 başvuru konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bana Şans Dile' 5 yıldan sonra vizyona giriyor

Bana Şans Dile' 5 yıldan sonra vizyona giriyor

Bana Şans Dile' 5 yıldan sonra vizyona giriyor Türk Sineması’nın en çok izlenen filmlerinden ‘Babam ve Oğlum’un yönetmeni Çağan Irmak’ın ilk uzun metrajlı filmi 'Bana Şans Dile'nin hikayesi duyanlara 'Nereden nereye?' dedirtiyor. 5 Ekim'de vizyonda olan filmin yapımcısı İrfan Tözüm, filmi 5 yıl önce bir türlü...
  2. Özelleştirme mağdurları

Özelleştirme mağdurları

özelleştirme mağdurları resmi web sitesi Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, özelleştirme uygulamaları sonucu başka kurumlara kaydırılarak geçici personel statüsünde istihdam edilen personel sayısının 14 bin 591 olduğunu bildirdi. Bu kapsamda en fazla personeli 7 bin 863 ile Milli Eğitim Bakanlığı istihdam etti. MEB’i 2 bin 379’la Adalet Bakanlığı izledi. Devlet Bakanı Başesgioğlu, CHP Genel...
  3. Siz veya Eşiniz Hangi Şans Oyunlarını Oynarsınız?

Siz veya Eşiniz Hangi Şans Oyunlarını Oynarsınız?

Melekler, şans oyunlarını sever misiniz? Hangi şans oyunlarını oynarsınız en çok?
  4. Kanal D Şans Kapıda Yarışması Başvuru Formu Varmı?

Kanal D Şans Kapıda Yarışması Başvuru Formu Varmı?

Selamlar , ben kanal d nin şans kapıda yarışmasını ilgiyle takip ediyorum.Oraya katılmak için başvuru formunu nerden temin edebilirim ? Katılmayı çok istiyorum :)
  5. Dinimizde Şans Oyunları Oynamanın Hükmü Nedir?

Dinimizde Şans Oyunları Oynamanın Hükmü Nedir?

bu konu dinimizde şans oyunlarının günah olup olmadığı hakkında bilgilere yer vermektedir. Günümüz de birçok kişi milli piyango, şans topu, spor loto, iddia gibi oyunlar oynamaktadır, Bazıları bunu masum bir oyun gibi görse de bazıları da haram olduğunu düşünerekten kaçınır. Birçok kişinin kafasını karıştıran dinimizde şans oyunları oynamanın günah olup olmadığına dair bilgileri sizlerle...

Sayfayı Paylaş