gebe
  1. Yağmurprenses

Yağmurprenses Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Şansımı Denemek İstiyorum

Konu, 'Melek Sözlük' kısmında Yağmurprenses tarafından paylaşıldı.

Google hep gördügüm ama hiç merak etmedigim bir buton

Şansımı Denemek İstiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. istiyorum

istiyorum

Geçinmek için ne yaptığın beni ilgilendirmiyor. Neyi özlediğini, kalbinin arzuladığı şeye kavuşmanın hayalini kurmaya cesaret edip edemediğini bilmek istiyorum . Kaç yaşında olduğun beni ilgilendirmiyor. Aşk için, hayallerin için, yaşıyor olma serüveni için, bir ***** gibi görünme riskini göze alıp almayacağını bilmek istiyorum. Ay´ının etrafında hangi gezegenlerin döndüğü beni...
  2. Denemek

Denemek

Yanılgı ve hataya düşmemeye, tedbirli olmüyü delalet eder.
  3. Gebe kalma şansınızı yükseltin

Gebe kalma şansınızı yükseltin

gebe kalma şansinizi artirmak klomenden sonra ilişki Arkadaşlar gebe kalamıyorsunuz diye telaş etmeyin. Başka faktörleri uygulayarak şansınızı artırmanız mümkün.. Günümüzde kadınların çocuk planlarını kariyerlerinden sonraya ertelemeleri doğurganlıklarını olumsuz etkileyebiliyor. Ancak doğurganlıkta tek belirleyici etken yaş değil. Kilo dengesinden, çevre koşullarına kadar birçok...
  4. Mangalda Muz Denemek İster misiniz ?

Mangalda Muz Denemek İster misiniz ?

muzlu tatlı muzlu tatlılar Sevgili melekler, Survivor 2012 başından beri izlerken hep şu közde pişirdikleri muzun tadını merak ettim durdum. :) Tabi söylediklerine göre o muzların cinsi bizim yediklerimiz gibi değilmiş, tatsızmış, ancak közlenince yenebiliyormuş. Bu düşünceyle yaptığım araştırma beni muzlu tatlılar kategorisine sokabileceğimiz mangalda muz tarifine götürdü. Buyrun deneyin...

Sayfayı Paylaş