gebe
?

Şanslı Bir İnsan mısınız?

1. Evet, genlerimde kedi familyasının DNA'ları var, hep 4 ayak üstüne düşerim he he

12,5%
  2. Hayır, önceki hayatımda kesin bedeviydim, çöle kar yağdırabilirim yani

25,0%
  3. Bazen öyle, bazen böyle kararsızım aslında...

62,5%
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Şanslı Bir İnsan mısınız?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Şansa inanır mısınız? Peki şanslı bir insan mısınız, hani şu hep dört ayağı üzerine düştüğü için genlerinde acaba kedigiller familyasından DNA taşıyor mu diye merak edilenlerden mi? Yoksa ben önceki yaşamımda kesin bedeviydim, çöle gitsem kar yağar diyenlerden mi?

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Şanslı Bir İnsan mısınız?
    Ben bazen ufak bazen de büyük konularda dört ayağının üzerine düşen kedigillerdenim. :D Allahıma binlerce kere şükürler olsun... :) Hiç mi bedevilik yaşamadın derseniz elbette yaşadım, yaşamaz mıyım ama işi genele vurursak DNA'larda bedevilikten çok kedilik var galiba :D:D:D

3. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

yok canım yaa nerde şans pek bana ugramaz

4. banu23

banu23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

en büyük şansı eşimle evlenmekle bulmuşum artı 2de çocuk bundan iyi şansmı olur:second: genelde kedigillerdeyim şükürler olsunki:Dancing_furious::Dancing_furious::Dancing_furious:

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

şansı kim kaybetmişde ben gidim bulim.parayla satılsa gidip alcamda oda yok.

6. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    nerde ben sansi kovaliyorum o kaciyor.

7. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Bende şans ne arar dicem ama arada bi çalar kapımı şans...:) Ama 40 yılda bi :D

8. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    arada bir ben geldim dediği oluyor yoksa pek şanslı deilim....

9. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    hiç bi zaman sans yüzüme gülmedi benim yaa . cok sansısszm ben

Şanslı Bir İnsan mısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıskanılan Bir İnsan mısınız?

Kıskanılan Bir İnsan mısınız?

Evet melekler kıskanılan bir insan mısınız?
  2. Önyargılı Bir İnsan mısınız?

Önyargılı Bir İnsan mısınız?

Önyargılarınız var mı melekler? Hiç tanımadığınız, yeni tanıştığınız veya ilk defa gördüğünüz birine/birşeylere karşı önyargıyla yaklaşır mısınız? Yakınlarınızdan duyduğunuz yorumlar/bilgiler ilk kez tanıştığınız insanlara karşı bakış açınızı etkiler mi? Yoksa tamamen önyargısız bir şekilde mi yaklaşırsınız kişilere ve olaylara?
  3. Şüpheci Bir İnsan mısınız?

Şüpheci Bir İnsan mısınız?

şüphecilik testi şüpheci insan şüpheci insanlar melek ŞÜPHECİ BİR KİŞİ MİSİNİZ? Hepimiz olaylar karşısında farklı tepkiler gösteririz. Kimi oldukça kuşkulu, kimininse aklına kolay kolay kötülük gelmeyip çok rahattır. Acaba bu konuda siz ne durumdasınız? TEST 1. Parkta otururken yanınıza oldukça konuşkan bir tanımak için çeşitli sorular soruyor. Aşağıdakilerden hangisi size uygun tepki olur?...
  4. Eleştirilmeyi Kaldırabilen Bir İnsan mısınız?

Eleştirilmeyi Kaldırabilen Bir İnsan mısınız?

Bazen birşeyleri çok iyi yaptığımızı düşünürken karşımızdaki insanlardan çeşitli şekillerde eleştiriler alabiliriz. Bu eleştiriler de farklı şekillerde algılanabilirler. Mesela gerçekten bir eksiklik vardır tamamlanması gereken biz görememişizdir. Bazen de sırf eleştiri olsun diye birilerinin birşeyler söylediğini düşünürüz. Her ne olursa olsun herkesin tepkileri farklı olur yine de. Sizin...
  5. 30 Yaş Üstü Kadınlar Şanslı Mı??

30 Yaş Üstü Kadınlar Şanslı Mı??

30 yaş üstü cilt bakımı 30 yaş üstü kadınlar hamilelik Bayanlar dikkat ettiyseniz artık anne olma yaşı 30 yaşın üzerine gittikçe çıkıyor.Uzmanlar 35 yaş üstü hamilelik tehlikeli dese bile neredeyse 40 yaşa bile ulaştı bu rakam.Bu durumda bir çok tehlikeyi beraberinde getiriyor. Anne olma yaşı giderek 30’un üstüne kayıyor ve çoğul gebelikler 30 yaş üstünde daha sık görülüyor. Ayrıca üremeye...

Sayfayı Paylaş