gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Şanslı Masa Şanlıurfa'da Çekilen Bölümü :D:D

Konu, 'Komik Videolar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Melekler, Kanal D'nin Şanslı Masa programını mutlaka izlemişsinizdir. :D:D Bu komik yarışma programının pek çok bölümünde acayip komik sahneler rastlayabiliyoruz. İşte o programlardan biri de Şanlıurfa'da çekildi. Saflığı ve film fırıldaktan bihaber temiz insanlarıyla bildiğimiz Anadolu insanı, bu yarışmada da kendini göstermiş ve ortaya gülmekten karın ağrıtan bir bölüm çıkmış :D:D Buyrun izleyelim hahaha

Şanslı Masa Şanlıurfa'da Çekilen Bölümü :D:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayatımız böle olsa.. :D

hayatımız böle olsa.. :D

hayatımız böle olsa.. :D Sabah jimnastiğimizi yapmak için "Çalıştır"' komutuna tıklamak yeterli olsa.. İşten güçten bunaldığımızda ESC'e basarak her şeyden bir süre kaçabilsek, biraz rahatladıktan sonra "Herhangi bir tuşa basarak" geri dönebilsek... (EKLE/KALDIR) menüsüne girerek görmek istediğimiz herkesi hayatımıza dahil etsek, sevmediğimiz insanları sonsuza kadar...
  2. (D) üşüyorum.. (D) uyuyormusun ??

(D) üşüyorum.. (D) uyuyormusun ??

Bu kaçıncı qün yokLuqunLa eş oLduqum? Kaçıncı qece kimbiLir kanter içinde qeçirdiqim... Kaçıncı yokoLuş ,kaçıncı diriLiş... unuTacaktım... UnutmaLıydım ya beLki de...! OLMADI... U-NU-TA-MA-DIM! Soquk duvarLara anLatıyorum şimdi seni, seSsizLiqe, qeceye ... Ve FECRE, qün aqarmadan... Uyuyamadan... AkLımda 1001 düşünceyLe,yine sana doyamadan... Seni anLatıyorum...GözLerinin...
  3. van münit..:D D:

van münit..:D D:

van münit geldim para mı verdiniz bir de beni gerdiniz nedir sizin derdiniz daha gelmem davosa moderator akıllı ol bana yapma el ve kol sağ gösterdim vurdum sol daha gelmem davosa hava zaten soğuktu salon tümden boğuktu moderatör bozuktu daha gelmem davosa zamanımı çaldılar beni benden aldılar hıyar gibi kaldılar daha gelmem davosa ismi şimon perezmiz sanki bana çerezmiş az biraz da...
  4. Şanslı Masa Yarışmasında Küfür Hatası!

Şanslı Masa Yarışmasında Küfür Hatası!

şanslı masa, küfür hatası, şok sözler, sansürlenmedi, 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ekranın son dönemde ilgi odağı olan yarışmalarından Şanslı Masa'da küfür şoku yaşandı.Yarışmacılardan birinin ettiği küfür gözden kaçtı ve sansürlenmeden ekranlara yansıdı. Şanslı Masa, bir küfür skandalına daha sahne oldu. Sevgilisinin masada dişini fırçalamasına...

Sayfayı Paylaş