gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şanslı Masa yarışması bu akşam başlıyor!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

şanslı masa hangi gün şanslı masa ne zaman hangi günler şaka masası şanslı masa yarışması, ne zaman başlıyor, nasıl bir yarışma, nasıl yarışılıyor, yarışmanın formatı, sinan çalışkan oğlu orçun kaptanın sunuculuğunu yapacağı yarışma bu akşam başlıyor arkadaşlar.

Kanal D'de heyecanla beklenilen "Şanslı Masa" adlı yarışma programı bu akşam ekranlara merhaba diyor Melek'ler.

Kanal D’nin merakla beklenen yarışma programı “Şanslı Masa” bu akşam başlıyor. Programın moderatörlüğünü üstlenen yakın arkadaşlar Sinan Çalışkanoğlu ve Orçun Kaptan, “Ekran başındakiler programımızı ‘Ya o masadaki ben olsaydım’ diyerek izleyecek” diyor.

“Şanslı Masa” nasıl bir program?

Orçun Kaptan: Eğlenceli bir yarışma programı. Önce bir mekân, sonra da o mekânda bir masa seçiyoruz. Oraya oturan kişilerden birini, bir bahaneyle yanımıza davet ediyoruz. Eğer bizimle oynamayı kabul ederse, ona bir kulaklık takıyoruz. Masasına döndüğünde, kulaklığından birtakım talimatlar veriyoruz. Eğer ondan istediklerimizi yerine getirirse, 5 bin liralık para ödülünü kazanma şansını elde ediyor.

Sinan Çalışkanoğlu: Şanslı masaya oturanları önce bir süre izliyoruz, içine kapanık mı yoksa kendine güveni yerinde mi, ona bakıyoruz. Sonra da yanımıza kız ya da erkek, seçtiğimiz kişiyi davet ediyoruz. Bu arada yarışmacının para ödülüne ulaşmak için beş aşamadan geçmesi gerekiyor. Kazandığı para, aşamalara göre katlanarak artıyor. Biz onlara her aşamadan sonra devam edip etmek istemediklerini soruyoruz. Şu ana kadar 30’un üzerinde bölüm çektik, devam etmek istemeyen çıkmadı.

Diyelim ki yarışmacı üçüncü aşamadan sonra devam etmek istemedi, kazandığı tüm parayı bırakmak zorunda mı kalıyor?

Sinan Çalışkanoğlu: Hayır, o aşamaya kadar kazandığı kadarını alıp gidebilir. Ama dediğim gibi yarışmacılarımızdan hiçbiri yarıda bırakmadı.

YARIŞMACILAR DOĞAL OLMALI

Yarışmanın en önemli noktası ne sizin için?

Orçun Kaptan: Yarışmacıların talimatlar karşılığında yaptıkları tamamen gerçek olmalı ve karşısındaki kişi veya kişiler “Bana şaka mı yapılıyor” dememeli. Bu yüzden yarışmacıya yapması gerekenleri söylerken, sağlam bir temele dayanmasına özen gösteriyoruz. Biz de Sinan’la televizyondaki maça müdahale eder gibi bir durumdayız ve bu çok eğlenceli. Ekran başındakiler de kesinlikle programımızı “Ya o masadaki ben olsaydım” diyerek izleyecek.

Çekimleri hep aynı mekânda mı yaptınız?

Sinan Çalışkanoğlu: Program yayınlanmadan önce hep aynı mekânda çekim yaptık ama artık çok kolay deşifre olabileceği için sosyoekonomik anlamda farklı yerlerdeki restoran ve kafelerde de çekim yapacağız. Çünkü deşifre olursak, bir süre sonra şaka yaptığımız kişiler bize şaka yapmaya başlar.
    Orçun Kaptan: Hatta farklı kentlerde olmayı da düşünüyoruz.

ANNENE “BEN EŞCİNSELİM” DE!

Bu format yurtdışı meşeli mi?

Orçun Kaptan: Evet, orijinal adı da “Deal With It”. Daha önce birçok ülkede yayınlanmış. Ama o formatı öyle bir hale getirdik ki, çok Türk oldu.
    Sinan Çalışkanoğlu: Yurtdışı formatında “Annene ‘Ben eşcinselim’ de ve devam et” gibi bir talimat vardı mesela. Biz, seçilen kişiliklerin durumuna göre hikâyeyi ilerletiyoruz.

Orçun Kaptan: Orada karşılıklı ciddiyetten gelen bir komiklik ortaya çıkıyor. Ama biz bunu yapamayız. Biraz daha mantıklı ve zeki olman lazım, çünkü Türk insanı hemen anlar.

BAKIŞARAK ANLAŞIYORUZ

Siz uzun zamandır arkadaşsınız, değil mi?

Sinan Çalışkanoğlu: 11 yıldır Orçun’la aynı sahneyi paylaşıyoruz. O yüzden sadece bakışarak bile anlaşıyoruz.
    Orçun Kaptan: Sinan karşı tarafa bir şey yapmasını söylediğinde, ben onun nereye gideceğini tahmin ediyorum. Aslında aynı anda konuşuyoruz. Öyle olmasaydı, böyle bir program yapamazdık. Sahnede doğaçlama tiyatro yaptığımızda da Sinan’ın bir sonraki cümlesini tahmin edebiliyorum.

Şanslı Masa yarışması bu akşam başlıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Star Akademi bu akşam başlıyor

Star Akademi bu akşam başlıyor

star akademi, yarışma, adayları, yarışmacıları, juri, juri üyeleri, kimler yarışıyor, kim sunuyor ve daha detaylı bilgiler burada arkadaşlar. "Star Tv" Türkiye'nin yeni starlarını "Star Akademi" adlı yarışması ile bu akşam aramaya başlıyor Melek'lerim. Birbirinden yetenekli gençlerin, yeteneklerini bu akşam Star Tv ekranlarından takip edebilirsiniz:) Star TV’nin yeni...
  2. GEniş Aile dizisi yeni oyuncu kadrosuyla bu akşam başlıyor

GEniş Aile dizisi yeni oyuncu kadrosuyla bu akşam başlıyor

geniş aile yeni katılan oyuncular geniş aile yeni oyuncu kadrosu geniş aile dizisi, sezon başlangıcı, ne zaman başlıyacak, yeni oyuncuları, oyuncu kadrosu, 3 sezon, görüntüleri, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Sevilen dizi "Geniş Aile" bu akşam sezon başlangıcını yapıyor Melek'lerim. Oyuncu kadrtosunda yenilikler yapan dizi, bu sezonda yine herkesi ekran başına...
  3. Gün Akşam Oldu Dizisi Bu Akşam Başlıyor

Gün Akşam Oldu Dizisi Bu Akşam Başlıyor

gün akşam oldu dizisi oyuncuları konusu halil ergün filiz akın hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Show Tv'de bu akşam yepyeni bir dizi başlıyor melekler...Yaprak Dökümü dizisinin Ali Rıza Beyi Halil Ergün ve 22 yıl sonra setlere dönen yılların eskitemediği güzel oyuncu Filiz Akın'ın başrollerinde oynadıkları dizinin adı ise Gün Akşam Oldu....Geçiyorum şimdi Gün Akşam Oldu dizisi...
  4. Mavi Kelebekler dizisi  bu akşam başlıyor

Mavi Kelebekler dizisi bu akşam başlıyor

mavi kelebekler dizisi trt1 dizisi mavi kelebekler dizi oyuncuları konusu hakkında bilgiler burada arkadaşlar. TRT1 dizileri arasına bir yenisi daha girdi Melek'lerim. Bosna savaşını konu alan Mavi Kelebekler dizisi bu akşam TRT1 ekranlarında seyriciyle buluşuyor. Mavi Kelebekler dizi oyuncuları: Oya Okar, Yunus Emre Yıldırımer, Cahit Gök ve Gamze Topuz gibi isimlerden oluşuyor. Mavi...
  5. Görüş Günü Kadınları Dizisi Bu Akşam Başlıyor!

Görüş Günü Kadınları Dizisi Bu Akşam Başlıyor!

görüş günü kadınları, görüş günü kadınları dizisi, görüş günü kadınları dizisi başlama tarihi Sevgili melekler, 4 ünlü aktristin başrollerinde yer alacağı Görüş Günü Kadınları dizisi bu akşam başlıyor. Fox Tv'nin iddialı dizilerinden birisi olan Görüş Günü Kadınları dizisinin başrollerinde son olarak "Hayat Devam Ediyor" dizisinde oynayan başarılı oyuncu Şenay Gürler, daha önce...

Sayfayı Paylaş