gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Şanslı Masa Yarışmasında Küfür Hatası!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

şanslı masa, küfür hatası, şok sözler, sansürlenmedi, 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz [​IMG]

Sevgili melekler,
    Ekranın son dönemde ilgi odağı olan yarışmalarından Şanslı Masa'da küfür şoku yaşandı.Yarışmacılardan birinin ettiği küfür gözden kaçtı ve sansürlenmeden ekranlara yansıdı.

Şanslı Masa, bir küfür skandalına daha sahne oldu. Sevgilisinin masada dişini fırçalamasına çok sinirlenen delikanlının söylediği "Sen benimle t... k mı geçiyorsun?" sözü, sansürlenmeden olduğu gibi yayınlandı.
    televizyongazetesi

Şanslı Masa Yarışmasında Küfür Hatası! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şanslı

Şanslı

Herkese Merhaba , adım Nurcan evli 3 kız annesiyim , 27 yaşındayım 10 yıllık evliyim siteyi şans eseri gördüm herşeyiyle bana hitap ediyor umarım herkes için öyledir , Sakaryalıyım istanbulda oturuyorum
  2. masum ilkokul küfürleri

masum ilkokul küfürleri

eşşek! +domuz.. -sensin.. +sensin!.. -ne diyorsan iki katı.. +10 katı.. -çelik ayna.. (ne dersen sana ) -salak +sallanda sümüğüne bak -yuvarlada ağzına at -salak +sapsalak -sarmısak +sapsarmısak... ( yaratıcılıklar gelişiyo ) -sana ne? +saman ye -samancının kızıyla evlenirsen bana ne?? -ayııı + **** girsin keman yayı - seninkine de ingiliz tramvayı + sana hamdullah dayı......
  3. Küfür!

Küfür!

Hayatta hiç haz etmediğim şeylerden birisi küfürdür.İnsan öfkelendiği zaman sinirini kontrol edemeyip küfürde edermiş bak bak bak yaaa...Ne alaka demi ama bi insan 1.Kendine olan saygısısından küfür etmez. 2.Karşısında ki kişiye saygısından küfür etmez.Vs.. bir sürü neden var küfür etmemek için insan sinirlenince bağırır çağırır sinirlenir ama KÜFÜR etmez!Ne kendinize ne başkasına lütfen...
  4. Şanslı Masa yarışması bu akşam başlıyor!

Şanslı Masa yarışması bu akşam başlıyor!

şanslı masa hangi gün şanslı masa ne zaman hangi günler şaka masası şanslı masa yarışması, ne zaman başlıyor, nasıl bir yarışma, nasıl yarışılıyor, yarışmanın formatı, sinan çalışkan oğlu orçun kaptanın sunuculuğunu yapacağı yarışma bu akşam başlıyor arkadaşlar. Kanal D'de heyecanla beklenilen "Şanslı Masa" adlı yarışma programı bu akşam ekranlara merhaba diyor Melek'ler....
  5. Şanslı Masa Şanlıurfa'da Çekilen Bölümü :D:D

Şanslı Masa Şanlıurfa'da Çekilen Bölümü :D:D

Melekler, Kanal D'nin Şanslı Masa programını mutlaka izlemişsinizdir. :D:D Bu komik yarışma programının pek çok bölümünde acayip komik sahneler rastlayabiliyoruz. İşte o programlardan biri de Şanlıurfa'da çekildi. Saflığı ve film fırıldaktan bihaber temiz insanlarıyla bildiğimiz Anadolu insanı, bu yarışmada da kendini göstermiş ve ortaya gülmekten karın ağrıtan bir bölüm çıkmış :D:D Buyrun...

Sayfayı Paylaş