gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Şanslı nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

şansla ilgili sözler şans ile ilgili sözler şanssızlık nickleri şanssızlıkla şanssızlık sözleri Şansla ilgili güzel ve özlü sözler arıyorsanız tam sizlik bir konuyla karşı karşıyasınız arkadaşlar..Herkesin şansının kendinisinden yana olması dileklerimi sunarak şimdi büyük düşünürlerin şansla ilgili özlü sözlerine geçiyorum:) Şans yakalayanın olur. Harold S. Geneen

Şans, alınan yenilgileri gülümsemeyle karşılayabilmektir. Azimli insan şanslı insandır. Anonim

Şans, haketmeyenleri de yüce ve erdemli insanların kademesine yükseltiyormuş gibi görünebilir ama en kötü ve en şanssız anlarda, asil ve erdemliliğin ruhu kendini mutlaka belli eder. Plutarch

Kaza diye birşey yoktur; olsa olsa kader vardır. Napoleon Bonaparte

Sadece zayıf olanlar ailesini, zamanı, şansı ya da kaderi suçlar. Louis L'Amour

Bazen "erdem" ve "yetenek", "şans" ve "olanaklar"ın gerisinde kalır. Ama mükemmelliği hedefleyenler herzaman en az sayıda ve en ileride olanlardır. George J. Green

Şansın gerçekleşmesi için önce siz hazır olmalısınız. Şans hiçbir zaman aptalların peşinden koşmaz. Darrel Royal

Olayların yaratıcısı insanlar değildir, olaylar insanların yaratıcısıdır. Benjamin Disraeli

Sadece içlerinde bir mucize taşıdığına inanan insanlar muhteşem başarılar kazanabilirler. Bruce Barton

Gelecek kaderin değil bizim ellerimizdedir. Jean Jules Jusserand

Hergünkü küçük avantajlarla karşılaştırıldığında, büyük şanslar insan mutluluğunu nadiren sağlayabilmiştir. Franklin

Şans, verimli çalışmaya bağlıdır. İran atasözü

Nekadar çok çalışırsam, okadar çok şansa sahip olduğumu biliyorum. Thomas Jefferson

Pratikte iyi ve kötü şans eş anlamlıdır, sadece iyi ve kötü seçimler önemlidir. John Chatfield

Sakın unutmayın ki; olaylar insanlara bağımlı değildir, insanlar olaylara bağımlıdır. Herodotus

Her insan kendi geleceğinin mimarıdır. Appius Claudius

Fırsatlar iyi odaklanmış zihinlerin değerlendirilebilmeleri içindir. Louis Pasteur

Şans bir uğraşının eseridir. Branch Rickey

2. ..αѕi_мєℓєk..

..αѕi_мєℓєk.. Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Her insan kendi geleceğinin mimarıdır. Appius Claudius
    emeğine sağlık cnm gercekden çok gusel sözler

Şanslı nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok Şanslısın

Çok Şanslısın

Çok Şanslısın.... Dünya nüfusunun mevcut halkların nispetlerini muhafaza ederek,100 kişilik bir köy kadar küçültebilseydik, bu köy şöyle olacaktı: 57 Asyalı, 21 Avrupalı, 14 Amerikalı (Kuzey, Orta, Güney) ve 8 Afrikalı. Bunların 52'si kadın, 48'i erkek olacaktı. 30 beyaz, 70 beyaz olmayan, 30 Hristiyan, 70 Hristiyan olmayan, 89 Heteroseksüel, 11 homoseksüel. 6 kişi bütün servetin %...
  2. Şanslı

Şanslı

Herkese Merhaba , adım Nurcan evli 3 kız annesiyim , 27 yaşındayım 10 yıllık evliyim siteyi şans eseri gördüm herşeyiyle bana hitap ediyor umarım herkes için öyledir , Sakaryalıyım istanbulda oturuyorum
  3. şanslı oyunculardan

şanslı oyunculardan

Angelına Jolıe ile Öpüşmek Belki de Her Erkeğin Hayalidir. Ama Son Filmindeki Rol Arkadaşı James Mcavoy Hiç de Öyle Düşünmüyor. ANGELİNE JOLİE İLE ÖPÜŞMEK BELKİ DE HER ERKEĞİN HAYALİDİR. AMA SON FİLMİNDEKİ ROL ARKADAŞI JAMES MCAVOY HİÇ DE ÖYLE DÜŞÜNMÜYOR. In Touch Weekly magazinin haberine göre, şu sıralarda yeni gösterime giren 'Wanted' filminin oyuncusu James McAvoy, filmde Angelina ile...
  4. NicKLerim...

NicKLerim...

...................
  5. şanslı numaralarım

şanslı numaralarım

05_05_1957 doğum tarihimin şanslı numaraları

Sayfayı Paylaş