gebe
  1. şanslı numaralarım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında nerminşanslı numaralar tarafından paylaşıldı.

05_05_1957 doğum tarihimin şanslı numaraları

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bu şanslı numaraları ne için verdiniz, keşke onuda yazsaydınızda numaralarınız şansını yitirmeseydi:) Şimdi böyle kuru kuru bir şans oldu gibi ama üzgünüm :)

şanslı numaralarım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok Şanslısın

Çok Şanslısın

Çok Şanslısın.... Dünya nüfusunun mevcut halkların nispetlerini muhafaza ederek,100 kişilik bir köy kadar küçültebilseydik, bu köy şöyle olacaktı: 57 Asyalı, 21 Avrupalı, 14 Amerikalı (Kuzey, Orta, Güney) ve 8 Afrikalı. Bunların 52'si kadın, 48'i erkek olacaktı. 30 beyaz, 70 beyaz olmayan, 30 Hristiyan, 70 Hristiyan olmayan, 89 Heteroseksüel, 11 homoseksüel. 6 kişi bütün servetin %...
  2. Şanslı

Şanslı

Herkese Merhaba , adım Nurcan evli 3 kız annesiyim , 27 yaşındayım 10 yıllık evliyim siteyi şans eseri gördüm herşeyiyle bana hitap ediyor umarım herkes için öyledir , Sakaryalıyım istanbulda oturuyorum
  3. şanslı oyunculardan

şanslı oyunculardan

Angelına Jolıe ile Öpüşmek Belki de Her Erkeğin Hayalidir. Ama Son Filmindeki Rol Arkadaşı James Mcavoy Hiç de Öyle Düşünmüyor. ANGELİNE JOLİE İLE ÖPÜŞMEK BELKİ DE HER ERKEĞİN HAYALİDİR. AMA SON FİLMİNDEKİ ROL ARKADAŞI JAMES MCAVOY HİÇ DE ÖYLE DÜŞÜNMÜYOR. In Touch Weekly magazinin haberine göre, şu sıralarda yeni gösterime giren 'Wanted' filminin oyuncusu James McAvoy, filmde Angelina ile...
  4. Ayakkabı Numaranız?

Ayakkabı Numaranız?

:slm:ee kızlar ayak numaranız hepini ayakkabı alacamda :hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:bana kim alacak 38 numaram:hhh:
  5. Şanslı nickler

Şanslı nickler

şansla ilgili sözler şans ile ilgili sözler şanssızlık nickleri şanssızlıkla şanssızlık sözleri Şansla ilgili güzel ve özlü sözler arıyorsanız tam sizlik bir konuyla karşı karşıyasınız arkadaşlar..Herkesin şansının kendinisinden yana olması dileklerimi sunarak şimdi büyük düşünürlerin şansla ilgili özlü sözlerine geçiyorum:) Şans yakalayanın olur. Harold S. Geneen Şans, alınan yenilgileri...

Sayfayı Paylaş