gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sao Tome Ve Principe Başkenti Neresi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sao Tome Ve Principe Başkenti Neresi bu sorumun cevabını umarım aranızda bir bilen vardır kızlar:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sao Tome Ve Principe Başkenti Neresi
    Sao Tomé ve Príncipe ülkesinin başkenti Sao Tome'dir

Ülkenin en büyük şehridir. Şehir adını Portekizli kaşif "Saint Thomas"'tan almıştır.

Sao Tome Bir liman şehridir. Ülkedeki bütün şehirlere yolları vardır. Kıyı kesimi düzlük alanlarla kaplanmıştır ve yerleşme bu alanlardadır. Şehrin iç kesimleri dağlık ve ormanlık arazilerle kaplanır.

Sao Tome ve Principe ya da resmî adıyla Sao Tome ve Príncipe Demokratik Cumhuriyeti Orta Batı Afrika'nın Gine Körfezi açıklarında bir ada ülkesidir. Bu ülke iki adadan oluşmaktadır: Sao Tome ve Principe.

Sao Tome Ve Principe Başkenti Neresi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sao Tome ve Principe

Sao Tome ve Principe

Sao Tome ve Principe Coğrafi Verileri Konum: Batı Afrika, Gine Körfezinde adalar, Ekvator üzerinde, Gabon'un batısında yer alır. Coğrafi konumu: 1 00 Kuzey enlemi, 7 00 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Afrika Yüzölçümü: 1,001 km² Sınırları: 0 km Sahil şeridi: 209 km İklimi: tropikal Arazi yapısı: volkanik, dağlık Deniz seviyesinden yüksekliği: en alçak noktası: Atlas Okyanusu 0 m en yüksek...
  2. Sao Tome Ve Principe Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Sao Tome Ve Principe Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Sao Tome Ve Principe Vizesi İçin Gerekli Evraklar nelerdir arkadaşlar bu konuda bilgisi olan varsa bir zahmet yazsın yaa
  3. Sao Tome ve Principe Vizesi

Sao Tome ve Principe Vizesi

sao tome ve principe vizesi sao tome ve principe vizesi için gerekli evrak Bir misafirimizin sorusu üzerine Sao Tome ve Principe vizesi ile ilgili bilgiler vermek istiyoruz melekler :) SAO TOME ve PRINCIPE CUMHURİYETİ’NİN ÜLKEMİZDE ELÇİLİĞİ BULUNMAMAKTADIR. Vatandaşlarımız vizelerini ancak ülkemize yakın Sao Tome ve Principe temsilciliklerinden alabilirler. 1- Türkiye Cumhuriyeti...
  4. Suriyenin Başkenti Neresidir

Suriyenin Başkenti Neresidir

Suriyenin Başkenti Neresidir kızlar şam mı Suriyenin Başkenti yoksa yanılıyormuyum neresi ya?
  5. Filipinler Başkenti Neresi acaba

Filipinler Başkenti Neresi acaba

Merhaba ben bir şeyi çok merak ettim ve merakımı da gidermek için size sormak istedim daha öncede bir konuda soru sormuştum ve sizde çok güzel bir cevap vermiştiniz. Şimdide size Filipinler Başkenti Neresi diye soruyorum ve cevap için şimdiden de tşk ediyorum.

Sayfayı Paylaş