gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Şapkalı A (Â) E (Ê) İ(Î) Bilgisayarda Nasıl Yapılır?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

şapkalı a nasıl yapılır, şapkalı e nasıl yapılır, şapkalı i nasıl yapılır
    Sevgili melekler, her ne kadar alfabemizden "şapkalar" kaldırılmış olsa da, hala kelimesiyle hâlâ kelimesini yazarken (başka örnekler de mevcut örnek aşağıda :) ) son derece gerekli olduğunu düşünüyorum. Tabi bu benim düşünmemle olmuyor, kaldırıldı bile :) Yine de özellikle sanal ortamda kullanılmak istenebilen şapkalı a'lar e'ler nasıl yapılıyor merak ediyorsanız, hemen anlatalım..

şapkalı-a.jpg

Şapkalı A (Â) E (Ê) İ(Î) Bilgisayarda Nasıl Yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyi Bir Bilgisayar Nasıl Olmalı

İyi Bir Bilgisayar Nasıl Olmalı

İyi Bir Bilgisayar Nasıl Olmalı ? Arkadaşlar bilgisayardan anlayan arkadaşlara özellikle size soruyorum İyi Bir Bilgisayar Nasıl Olmalı ?
  2. Bilgisayarda alt tire nasıl yapılır

Bilgisayarda alt tire nasıl yapılır

Bilgisayarda alt tire nasıl yapılır lütfen yardım edin bir türlü bulamadım yapamadım:S
  3. bilgisayar klavyesinde artı nasıl yapılır ?

bilgisayar klavyesinde artı nasıl yapılır ?

Lütfen yardım edin bilgisayarda artı işareti nasıl yapılır bir türlü yapamasın bana klavyede artı işareti yapmayı bilen varsa yardım etsin ..:S
  4. Bilgisayarda Disk Temizleme Nasıl Yapılır?

Bilgisayarda Disk Temizleme Nasıl Yapılır?

bilgisayarda disk temizleme disk temizleme Sevgili melekler, bilgisayarınızda boş alan kazanmak için en güvenilir yolların başında disk temizleme gelir. Disk temizleme, sabit diskteki dosyaları güvenli bir şekilde silerek boş alan kazanmayı sağlayan bir işlemdir. Disk temizleme aracını kullanarak geçici internet dosyalarını, karşıdan yüklenen program dosyalarını, geçici windows dosyalarını...

Sayfayı Paylaş