gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sarai sierra neden öldürüldü acaba fikri olan?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ajan diyorlar merhume için siz ne düşünüyorsunuz?Sizce Sarai neden öldürüldü? 2 çocuklu evli bir kadının buraya sırf fotoğraf çekemk için gelmesi garip değil mi ?:S

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Bunun altın dan bir çapan oğlu çıkar.Kadının takıları çalınmamış,tecavüze uğramamış.Anlaşılan o ki amaç farklı.Hüseyin çapkın kurye yada ajan olduğuna dair bir tespitin olmadığını açıkladı..Bakalım ne çıkıcak

sultansu ve TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bana da hiç normal gelmedi. 3 çocuklu Abdli kadının sırf foto çekmek için burda işi ne? Üstelik buraya geldikten sonra Hollandaya bir gitmiş hemen geri buraya dönmüş. Garip !..

sultansu ve BEYZA21 bunu beğendi.
  4. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Valla merak uyandıran bir mesele bakalım,ne çıkıcak...

TİTAN bunu beğendi.
  5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bir de çektiği resimleri gördün mü Beyzam, hep ray resimleri :S

BEYZA21 bunu beğendi.
  6. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Bence kadinin resim cekmesi icin gelmesi garip degil, yani almanlarda öyle bos bos isler pesinde kosarlar... burada bir kac arkadasimda resim cekmeye tatile felan cikarlar.
    Benim Tuhafima giden neden otelde kalmamista öyle ara sokak gibi bir yerde kalmis. Tek basina bilmedigim yerlere asla gitmezdim ben... hangi ülke olursa olsun. Bence bu kadin yalnislikla cekmeyecegi bir resmi cekti, bunuda o sahislar fark etti. Sonrada kadinini öldürdüler, ve cektigi resimleri bilgisayari cep telefonunu yok ettiler.. Bence hirsiz felan degildirler...

BEYZA21 bunu beğendi.
  7. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
  8. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    bence tatile aile ile gidilir yani bana da garip gelen bu yanlız başımıza biz gidelim bakalım yurt dışına acaba kocalarımız bizi ne yaparlar tahmin bile edemiyorum havalimanından başlarlar yıkmaya kadın muhtemelen kurye gibi birşeydi herhalde televizyonların bu kadar çok üstüne gidilmesinden ve deşifre olmasından sonra öldürülüp atıldı sanırım yada magandalar olabilir ama tecavüz gibi bir durum söz konusu değil di yanlış hatırlamıyorsam amannn elin gavuru işte

9. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Su testisi su yolunda kirilirmis !!!
    Hatun icin 7 ülkede arama emri cikartilmis !
    Ehhh ben hic sasirmadim bu sekil bi ölüme :S

sarai sierra neden öldürüldü acaba fikri olan? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkeğe alınablcek hediyeler konusunda fikri olan??yardımm

erkeğe alınablcek hediyeler konusunda fikri olan??yardımm

bi erkeği manevi olarak etkilyeblcek, kullanışlı güzel bi hediye var mı.. 14 şubat için henüz iyi bi fikrim yok yardımcı olun :/
  2. kızlar fikri olan varmı?

kızlar fikri olan varmı?

kaşıntımdan dolayı doktorum bana dün canesten diye bi fitil verdi tek kullanımlık.dün gece koydum.lavaboya gittiğimde ilaç tortularıyla karışmış pembe bi akıntı geldi.bu arada adetim 4 gün geçti bu bi yerleşme kanaması olabilirmi?
  3. Sarai Sierra Ölümüyle İlgili ABD'nin Şok İddiası !

Sarai Sierra Ölümüyle İlgili ABD'nin Şok İddiası !

Bu konu; Sarai Sierra Ölümüyle İlgili ABD'nin Şok İddiası haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde dünya basınının gözlerinin üzerimize çevrilmesine sebep olan ABD'li Sarai Sierra'nın Türkiye'de öldürülmesi olayıyla ilgili araştırmalar sürerken, ABD basınından olayla ilgili şok bir iddia ileri sürüldü. ABD basınına konuşan ve adını vermeyen bir FBI ajanı,...
  4. sarai sierranın katili bulundumu

sarai sierranın katili bulundumu

Zavallı Sarai Sierranın katili acaba bulunmadımı daha? Gerçi pek te sağlam pabuç değilmiş herhalde ama yine de bu şekilde bizim ülkemizde ölmesi çok üzücü.:/
  5. FİKRİ OLAN VAR MI

FİKRİ OLAN VAR MI

ya ben uyuken ingilizce öğrenme seti aldım 79 tl ye daha dün aldım çoğu sitede böyle 79 tl lik olanların korsan olduğu ve işe yaramadığı yazıyor ama çoğu yerdede işe yaradığı ve iyi olduğu söyleniyor deneyen veya işe yarayıp yaramadığını bilen varmı lütfen yardım edin annem de bilmiyor. of ne yapıcam ya işe yaramazsa gitti 80 lira.

Sayfayı Paylaş