gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

şarap gibi Ece

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü manken Ece Gürsel yaptığı işi çok sevdiğini söylerken kendisini yıllandıkça güzelleşen şaraplara benzeten bir tarif yaptı......
    YAŞLANANA KADAR BU MESLEĞİ YAPACAK!
    ECE GÜRSEL HER ŞEYDEN ÖNCE İŞİNE ÇOK SAYGI DUYDUĞUNU VE ŞU ARALAR ÇOK YOĞUN BİR İŞ TEMPOSU OLDUĞUNU SÖYLEDİ...

Irkından dolayı kendini biraz şanslı hissettiğini söyleyen ünlü manken, ’İşime saygılıyım ve yaşlandıkça daha da iddialı biri oluyorum. Amerika’ya gidip bir kaç ajansla görüşeceğim. Ben bu mesleği yaşlanana kadar yapmak istiyorum. Ama hayat bu.. Ne olur ne olmaz diye de kendime yatırım yapıyorum. Ekim ayından bu yana sıkı bir eğitim sürecindeyim.’ açıklamasını yaptı. Geçmişinde günlüğüne Türkiye’nin en iyi modeli olacağını yazdığını söyleyen Gürsel, daha küçüklüğünde ileride ne olacağını ilginç bir şekilde tahmin ettiğini ve bir çoğunun da olduğunu söyledi..

şarap gibi Ece konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şarabın yıllanması

şarabın yıllanması

Şarabın Yıllanması Dünyanın çeşitli yerlerinde yetiştirilen üzümlerin renkleri de çok çeşitlidir. Şarap yapımında kullanılan üzümlerin renkleri iki ana gurupta toplanır. San ile yeşil arasında rengi olanlara 'beyaz üzüm', kırmızı ile mavimsi siyah renk arasında olanlara 'siyah üzüm' denilir. Kırmızı şaraplar siyah üzümden yapılırken, beyaz şarapların da sadece beyaz üzümlerden yapıldığı...
  2. Nükhet Duru - Şarap Gibi

Nükhet Duru - Şarap Gibi

Susmaların konuşmaların yalan yalan yalan Böyle gelmiş böyle gitmez ziyan O günlerin hepsi sana haram haram haram Şarap gibi sevdi beni zaman Böyle kal yada evde kal Değişmezsin değişmez Bakışların satışların değişmez Oyuna gelmem gelmem inan Kiminle aşık atıyor atıyorsun Büyüler yaptın mavi boncuk taktım Aklımla yine ben kazandım
  3. Muazzez Abacı - Yıllanmış Şarap Gibi

Muazzez Abacı - Yıllanmış Şarap Gibi

Hayalin hep gözümde Sanki bir serap gibi Beni sarhoş edersin Yıllanmış şarap gibi... Farklısın sen farklısın Ta!İçimde saklısın Bilsen nasıl tatlısın Yıllanmış şarap gibi Eğer yoksan şu kalbim Yorgun ve harap gibi Sana asla doyulmaz Yıllanmış şarap gibi Söz:Sami Derintuna Müzik:Mustafa Özkent __________________
  4. Şarap Mahzeni

Şarap Mahzeni

şarap mahzenleri şarap mahzeni 212 326 46 46 Faks : 212 259 66 87 Yer : Beşiktaş Adres : Çırağan Palace Hotel Kempinski, Çırağan Cad. No:32 Beşiktaş İstanbul Ücret : TLTLTL Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli Park : VAR Web : ciragan palace kempinski Çırağan Palace Kempinski Hotel İstanbul bünyesinde hizmet veren "Şarap Mahzeni", her gün...
  5. Şarap tutucular

Şarap tutucular

Dekoratif şaraf tutucu modelleri Şaraplık modelleri eğer alkol alıyorsanız romantik anlar için şaraplı bir sofra kurmak isteyebilirsiniz. bu dekoratif şarap tutucular şık sofranıza dahada şıklık katacak. Gümüş yapısı ile sofranızas ışıltı verecekler.

Sayfayı Paylaş