gebe
  1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

sarar....

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

en çok tutulan markalardan biri olan sarar yine yapmış yapacağını...bence harikalar... [​IMG]

sarar.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hüseyin Turan - Sarardım Ben Sarardım

Hüseyin Turan - Sarardım Ben Sarardım

Sarardım ben sarardım Sarardım ben sarardım Senin için sarardım Baş yastıkta göz yolda Her geçene sorardım Al dağlar yeşil dağlar Gurbette yarim ağlar Açtım'ola şu Sivas'ın gülü yaprağı Çekti de bizi bu yerlerin suyu toprağı Kayalardan kayarım Bulamadım ayarım Ben bu dertten ölürsem Kaderime sayarım
  2. Sararmış Resim...

Sararmış Resim...

Çaresiz bir şekilde yatarak ölümü bekleyen bir kadın. Boş, izbe, kömürlükten bozma bir oda. Eşya yok denecek kadar az. Camları kapatan yırtılmış bir perde, kırık dökük olan masanın üzerindeki karton kutuda birkaç tabak, yine birkaç kaşık, çatal, iki tencere bir tava, yerde bir ufak tüp. Mutfak eşyası bundan ibaret. Duvarda çerçeveli, siyah beyaz, kenarları sararmış eski bir resim.Belli ki...
  3. Sarar 2010 Eşarp Modelleri

Sarar 2010 Eşarp Modelleri

sarar eşarp modelleri sarar eşarp kataloğu 2010 modelleri 2010 Sarar, her yıl olduğu gibi bu yıl da kendini konuşturmayı başarıyor. Bu yılki eşarp kataloğu çok zengin ve hepsi birbirinden güzel. Bu eşarpları gören melekler hemen gidip alacaklardır herhalde :) Bakalım Sarar 2010'da bize ne gibi yenilikler ve şık tasarımlarsunmuş görelim....
  4. Sarardı

Sarardı

Bir tane bambumun yarısı sarardı acaba ne yapmalıyım?
  5. Sarar Eşarp Modelleri2013 Modası

Sarar Eşarp Modelleri2013 Modası

Bu konu; sarar 2013 eşarp modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, tesettür modasında markalar güncel modayı ve renkleri takip ederek bu yıl da birbirinden şık tasarımlara imzalarını atmışlar. Zengin çeşitleri ve kalitesiyle Sara da bu markalardan biri. Bu sayfamızda modellerinden örnekler vereceğimiz Sarar Eşarp ta gayet modern ve içaçıcı renk ve desenlerle bu yıla da...

Sayfayı Paylaş