gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Saray Kompostosu Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

YA tv den duydum bu saray kompostosunun tam olarak resimli tarifi lazım bana arkadaşlarım. Canımda öyle bir çekti kiii anlatamam. Hadi bekliyorum soğutup iftarda da afiyetle içecem bu kompostoyu :D:D:D

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Saray Kompostosu Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Enfes Saray Kompostosu Tarifi

Enfes Saray Kompostosu Tarifi

saray kompostosu, tarifi, malzemeleri, yapılışı, malzemeleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler SARAY KOMPOSTOSU 250 gram balkabağı 1 cay bardağı kuru üzüm 1.5 su bardağı tozşeker 4 su bardağı su 1 çay bardağı limon suyu Saray Kompostosu Tarifi Tencereye suyu alın. Kabuğu soyulup küp seklinde doğranmış kabağı, kuru üzümü, tozşeker ve limon suyunu...
  2. Mandalina kompostosu tarifi resimli yada resimsiz var mı

Mandalina kompostosu tarifi resimli yada resimsiz var mı

Arkadaşlarım mandalina hoşafı diye bişey varmış bununda kompostosu yapılıyormuş, tam olarak nasıl yapılıyor malzemeler neler arkadaşlarım. Gerçi yaz ama yinede bilmek istiyorum
  3. Muz Marmelatlı Saray Revani Tarifi Resimli

Muz Marmelatlı Saray Revani Tarifi Resimli

Muz Marmelatlı Saray Revani Tarifi Resimli Selam kızlar sizden Muz Marmelatlı Saray Revani Tarifini yazmanızı istiyorum mükünse:)
  4. Resimli Muzlu Marmelatlı Saray Revanisi yapılışı

Resimli Muzlu Marmelatlı Saray Revanisi yapılışı

Muzlu Marmelatlı Saray Revanisi nasıl yapılır Muz Marmelatlı Saray Revani Tatlısı Tarifi Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere Muz Marmelatlı Saray Revani tatlısının tarifini aktarıyor ve kesinlikle deneyin diyoruz. Şimdiden afiyet olsun. Muz Marmelatlı Saray Revani Malzemeler 2 su bardağı un 2 su bardağı tozşeker 6 adet yumurta yarım paket kabartma tozu 2 paket vanilya bir...
  5. Yaz Tatlısı Tarifi Resimli

Yaz Tatlısı Tarifi Resimli

Yaz Tatlısı Tarifi Resimli yapılışını yazarsanız şayet, benim gibi tatlı sevenler bu yaz rahat tatlılar yer :)

Sayfayı Paylaş