gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Saraycık Kaplıcaları

Konu, 'Kaplıcalar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

saraycık kaplıcaları Saraycık kaplıca bilgilerini ve kaplıca özelliklerini sizler için sunuyorum [​IMG]
    Su sıcaklığı :52°C
    Demirci ilçesine bağlı, Saraycık köyü’ndedir. Kaplıcanın kaynadığı yer güzel ormanlıktır. İçme ile hafif leksati etki yapar. Banyosundan romatizma ve kadın rahatsızlıklarından şikayetçi olanlar faydalanır.

Saraycık Madensuyu, kaplıcanın yakınındadır. Sıcaklık 23C’dir. Sular, birkaç yerden çıkar. İçimi hoştur. Güzel bir sofra suyudur. Mide rahatsızlıklarına iyi gelir.

Saraycık Kaplıcaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dereli Kaplıcaları

Dereli Kaplıcaları

dereli kaplıcaları kütahya dereli emet kaplıcaları kütahya kaplıcası Dereli kaplıcaları hakkında sizlere gerekli olan bilgileri ve kaplıcanın faydalarını sunuyorum Bulunduğu yer : kütahya Su sıcaklığı :41°C Emet İlçe’sinin 27 km. kuzeyindedir. Sular, etrafı çam ve meşe ormanlarıyla kaplı bir dere içinden kaynar. Suyu içilir. Banyosundan romatizma, nevralji ve kadın rahatsızlıklarından...
  2. Sultaniye Kaplıcaları

Sultaniye Kaplıcaları

Sultaniye kaplıcaları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız sizler için sunduğum kaplıca bilgilerine göz atmanızı tavsiye ederim Köyceğiz Gölünün batı sahilinde ve Ölemez Dağı'nın eteklerinde yer alan Sultaniye Kaplıcaları Köyceğiz'e 20 km., Dalyan köyüne 4 km. uzaklıkta. Türkiye'nin en yüksek (98.3) radyoaktif kaplıcası olan Sultaniye Kaplıcası, Endonezya'daki kaplıcadan sonra ikinci...
  3. Armutlu Kaplıcaları

Armutlu Kaplıcaları

armutlu kaplıcaları bursa armutlu kaplıcaları Armutlu kaplıcaları hakkında sizlere merak ettiğiniz bilgileri sunuyorum Bulunduğu yer : bursa Su sıcaklığı :59°C Gemlik ilçesine bağlı, Armutlu bucağına 5 km. uzaklıkta, yeşillikler içinde, Bozburun denilen bir yerdedir. Bizans döneminden bu yana bilinir. Yalova-Kaplıca arası, kara yolu ile birbuçuk saattir. Belirli saatlerde otobüs seferleri...
  4. Çeşme Kaplıcaları

Çeşme Kaplıcaları

çeşme kaplıcaları Çeşme kaplıcalarını ve kaplıca suyunun hangi hastalıklara iyi geldiği bilgilerini sizler için paylaşıyorum Bulunduğu yer : izmir Su sıcaklığı :55°C Çeşme ilçesine 5, İzmir iline de 90 km. uzaklıktadır. Denize çok yakın geniş bir alandan çıkar. Çeşme şifalı suları, derin volkanik sular grubundandır. Çok tuzludur. Denize girildiği zaman yer yer sıcak su kaynaklarına...
  5. Bademli Kaplıcaları

Bademli Kaplıcaları

bademli kaplıcaları Bademli kaplıcaları genel bilgileri ve kaplıca suyunun özelliklerini sizlerle paylaşıyorum Bulunduğu yer : izmir Su sıcaklığı :70°C Dikili ilçesi, Bademli Köyü yakınındadır. Dikili’ye 15 km. uzaklıkta, deniz kenarındadır. İki yerden kaynar. Hamamları, havuzları vardır. Kaynaklar doğal kaynakları ile insanı büyüler. İçme olarak, aç karnına içilirse, mideye iyi gelir. Banyo...

Sayfayı Paylaş