gebe
  1. elane

elane Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sari...Beyaz...Sari...Seviyormus...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında elane tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Sariya düskünlügüm Papatyalardan kalma...

Beyaz i karalamamin sebebi de O...Hep sarisi kalmistir elimde herseyin...Beyazlari hep koparip koparip yok etmisim...Acimamisim...Hep oyundan saymisim...Sevmiyor ciktikca...Yeni bir papatya kopartmisim...En son seviyor cikinca rahatlamisim...Ben biliyordum...Bende seni demis...gülümsemisim Aski yasamak icin karsilik beklememek gerektigini...Bahcedeki papatyalari kopara kopara bitirdigimde ancak anlamisim...Citir citir kizilay simidini özlemisim belki...belki sadece balkonda oturup manzara izlemeyi...kalabaligin icinde sadece herhangi biri olmayi...elimden tutulup, asagidan yukari bakmayi yürürken...Kapinin taa üstünde asili olan anahtari, sakli sakli sandalyeyi dayayip altima, alip evden kacmayi ...aksam üstü salincakta sallanmayi...Annem yakaliycak diye sigaranin kokusunu yok etmek icin iki güne bir tükettigim parfümü...Ilkini özlemisim herseyin...Herseyin basini...Yasamadan anlamaya calistiklarimi...Yasarken anlamadiklarimi...Bittikten sonra anladiklarimi...Elimde kalan son sariyla...Koparilmamis...Tüketilmemis...Tüm Beyazlari...Özlemisim...

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Sari...Beyaz...Sari...Seviyormus...
    paylasim icin tsklerrr sevgiler canim

3. %PReNSeS%

%PReNSeS% Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Sari...Beyaz...Sari...Seviyormus...

çook güzeldiiii

Sari...Beyaz...Sari...Seviyormus... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tamirci ve Sarisin Kadin... :)

Tamirci ve Sarisin Kadin... :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. MFÖ - Sari Laleler

MFÖ - Sari Laleler

Uykulu gözlerle döndüm Rüyamdan Sana sarı laleler aldım çiçek pazarından Sen olmasan buralara gelemezdim ben Sevemezdim bu şehri anlamazdım dilinden Nasıl bir sevdaysa bu karşı koyamam Dayanamam kıskanırım seni paylaşamam Satırlar uçar gider aklımdan Sana sarı laleler aldım çiçek pazarından. Uykulu gözlerle döndüm rüyamdan Sana sarı laleler aldım çiçek pazarından Sen olmasan buralara...
  3. Sari EŞref (yetkİn Dİkİncİler)

Sari EŞref (yetkİn Dİkİncİler)

SARI EŞREF (YETKİN DİKİNCİLER) Son Osmanlı kabadayılarından Alemdar Ağa’nın elinde büyüyen Sarı Eşref, geleneğin kendisi tarafından sürdürüldüğüne, Alemdar Ağa’nın halefi olduğuna inanmaktadır. Mahallenin hamisi olma konusunda can dostu Kara Eşref’le amansız bir rekabet içindedir. Sevdalısı Reyhan ise hem can dostu hem de ezeli rakibi olan Kara Eşref’in kız kardeşidir.
  4. Yumurta sarisinin ne tür faydalari var?

Yumurta sarisinin ne tür faydalari var?

yumurta sarısının faydaları yumurtanın sarısının faydaları yumurta sarısı yumurtanın sarısı sarisinin faydalari Ülkemizdeki bazı firmaların ürettiği yumurtaların sarısında, göz ve kalp-damar sağlığı açısından büyük önem taşıyan lutein ve zeaksantin gibi önemli antioksidanlar bulundu. Buna göre yumurtanın sarısı ne kadar koyu ise lutein miktarının o kadar yüksek olduğu bildirildi. Yumurta...
  5. Takımının Formasına Adını yaz

Takımının Formasına Adını yaz

formaya isim yazma takım formasına isim yazma programı Merhaba Sevgili Melek'ler bu sayfamızda sizlere tuttuğunuz takımın formasına isminizi yazabileceğiniz ilgili bağlantının linkini veriyoruz. Siz de arzu ederseniz isminizi bağlantıda ki formalardan birinin üzerine yazabilirsiniz:) Tuttuğunuz takımın degişik formalarına adınızı yazmak için tıklayın

Sayfayı Paylaş