gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Sarı Duvarlarlarla çarpıcı dekorasyon

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Sarı dekorasyon örnekleri Sarı duvar renkli ev örnekleri
    Sarı rengi çokta sevdiğim söylenemez. Biraz iddalı bulurum ben sarı rengi. Dekorasyonda favorim mor. Özellikle mor salon dekorasyon örneklerine bayılıyorum. Ama içimizde mutlaka sarı seven melekler vardır. O zaman bu sarı duvar renkli dekorasyon örnekleri onlara gelsin. Bu fotoğraflarda lux salon mobilyaları dikkat çekiyor.

Sarı Duvarlarlarla çarpıcı dekorasyon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dekorasyonda sarı sıcaklığı

Dekorasyonda sarı sıcaklığı

Sarı rengi dekorasyon Sarı Dekorasyon örnekleri Sarı rengi sevdiğim pek söylenemez ama sarı çiçekleri çok seviyorum. Sarı sonbaharı da çok seviyorum. Geçende kuzenimin düğününde siyah sarı makyaj yaptılar gözüme. Gerçekten beğendim. Artık sarıya o kadar soğuk bakmıyorum. Sizlerle de sarı kullanılmış dekorasyon örneklerini paylaşacağım meleklerim.
  2. Kırlent ile çarpıcı dekorasyon yapmak mümkün

Kırlent ile çarpıcı dekorasyon yapmak mümkün

Kırlent modelleri Dekorasyonda kırlent kullanımı Kırlent modellerini çok severim. Benim sadece salon takımımda kırlentlerim var onlarda koltuklarımın kendi kırlentleri. Dolayısıyla çok çarpıcı oldukları söylenemez. Bu şık kırlentler o kadar dekroatif ki basit dekore edilmiş bir salonu uçurmuşlar. Benzerini bulursam bende alıp salonumda kullanmak istiyorum.
  3. Sarı dekorasyon örnekleri

Sarı dekorasyon örnekleri

Dekorasyonda sarı renk Sarı dekorasyon örnekleri Sarı rengi çok sevdiğimi söyleyemem. Ama en sevdiği renk sarı olan bir kuaförüm vardı. Duvar renginden saldalyelere kadar dükkanında herşey sarıydı. Bu sarı renk dekorasyon örneklerini gördüğümdede aklıma kuaförüm geldi. Ben sevmiyorum ama mutlaka seveni vardır sarının.
  4. Sarı yatak odası dekorasyonu

Sarı yatak odası dekorasyonu

Sarı dekorasyon örnekleri Sarı yatak odası SArı renkle aram çok olmasa da mutlaka her rengin olduğu gibi sarı renginde bir seveni vardır. Gerçi bende saç renginde en çok sarı saç tonlarını seviyorum ama orası ayrı:) Gerçekten yatak odasını sarı ile dekore etmek isteyen var mı bilemiyorum ama ben sarıyı sevmediğimden bana yokmjş gibi geliyor. Buyrun meleklerim sarı renk ile dekore edilmiş...
  5. Yatak Başı İçin Çarpıcı Dekorasyon Fikirleri

Yatak Başı İçin Çarpıcı Dekorasyon Fikirleri

yatak başı dekorasyonları, yatak başı fikirleri, değişik yatak başı örnekleri Sevgili melekler, artık klasikleşmiş mobilya yatak başlarının yerini çok daha çarpıcı fikirler almış durumda. Elbetteki mobilya ya da pirinç başlıklar her zaman olacak ama değişiklikten hoşlananlar için dekoratörler çeşit çeşit fikirler üretiyor hiç boş durmuyorlar. Mesela yatak başları size hoş gelmiyorsa,...

Sayfayı Paylaş