gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

sarı giyim kombinleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

yazlık kıyafet kombinleri
    sarı rengi sevenler sarı renkten vazgeçemeyenler bu giyim kombinleri tam sizlik.buyrun yakından bakın ve beğendiğinizi seçin:):)

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: sarı giyim kombinleri
    ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy bunlar çok tatttlııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı.. ben melekler mekanına takıllııı kocişimmm benii kıyafatt konusundaaaa uyarmaya başladıııı.. sizler guzel kombinler yayınladıkcaaa benimde alısverişşş damarlarım kabarıyorrr vee istekleriminn listesiii artıyorrr... kocişimde sana bir haller oldu cnm sen bule değildin diyoo :)
    Melekler Mekanı beni yoldan cıkartmak uzereee... :) :)
    Onceden sadece sunu bunu istiyorum diyorum artık resimleri ile beraber gosteriyorumm..
    tamam askım tamam :) diyorr.. az evvel genee Tamam askım tamam dedii...
    emeğinize saglık ama bole guzell seyler paylaşmya devam edersenizzz bizzim evin butcesii sarsılcak :) :)

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

:puha:kıs sende varya deli ne istiyorsun adamdan gerçi seninde benden farkın yok.diyelim bir bluz aldım ona uygun toka ayakkabı çanta takı ne aklıan gelirse mutlaka uyduruyorum..eşimde diyorki evdeki kombinleirn biti şimdide nete yayıyon diyo.senin yüzünden kaç kişi batcak dio:puha:teşşekürler canım bnim:):)

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

hehehe o batacaklardan birideee bizim ev :) amann ne yapayım yaa dunyaya bir kere geliyoookk... ben çok sefiommm giyinmeyiii.. eee kıyafet alıncadaaa uyumlu bi ayakkabı bi canta derkennn ehhh azcık masraafffcıkk oluyooo..

amannnn battı balıkk yan giderrrr :p
    :)

5. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy sarı sarı insanın içini açıyorr tam yazlık kıyafetler sağol canım:)

sarı giyim kombinleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şık giyim kombinleri

şık giyim kombinleri

kıyafet kombinleri giyim kombinleri klasik giyim genç kadın kıyafet en yeni
  2. turuncu giyim kombinleri

turuncu giyim kombinleri

giyim kombinleri turuncu giyim turuncu kombinler turuncu seven melekler bu harika kombinleri çok beğeneceksiniz.tam size göre.cıvıl cıvıl bir renk ve cıvıl cıvıl kombinler:):)
  3. Gızıa Hazır Giyim Kombinleri

Gızıa Hazır Giyim Kombinleri

gızıa gızıa modelleri giyim Gızıa markası hazır giyim ürünlerinde olduğu kadar ayakkabı, çanta ve aksesuar alanında da oldukça şık ve gösterişli çalışmalar yapmaya devam diyor. Ekose desenli elde taşımalık çantalar, canlı renkleri ile dikkat çeken clutch modeller, Versace markasının hayatımıza kazandırdığı gül motifleri, 80′lerin vazgeçilmezi bel çantaları, leoparın cazibesi ve parıltılı...
  4. Anne Kız Giyim Kombinleri

Anne Kız Giyim Kombinleri

anne kız giyim, anne kız kıyafetleri, anne kız takımları Bir anne için ne büyük bir mutluluktur gün gelecek kızı ile aynı kıyafeti giyim ortaya çok hoş kombinler yaratmak:) Ben de bulunduğum şehirde kızımla takım olarak giyebileceğim kıyafetler arıyorum ama ne yazıkki şu ana kadar bulmuş değilim. İnternetten anne kız kıyafet kombinlerini görünce resmen bayıldım ve bunları sizlerle paylaşmak...
  5. Genç Tesettür Giyim Kombinleri

Genç Tesettür Giyim Kombinleri

tesettür kombinleri, tesettür giyim kombinleri, tesettür giyim 2014, tesettür giyim 2015, tesettür giyim spor, tesettür kombin örnekleri, tesettür abiye kombinleri Kapalı tesettürlü genç kızlar ve bayanlar için modern tesettür giyim kombinlerinin yer aldığı ve yeni sezon tesettür modasından seçtiğimiz en güzel tesettür genç giyim kombin modellerini sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz....

Sayfayı Paylaş