gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

sarı maymun!

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sarı maymun! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sırın maymun

sırın maymun

burayı tıklayınız
  2. Maymun

Maymun

Mağlup düşmana, hilekar ve sihirbaza, her türlü ayıbı bulunan adama, zulme ve haddi aşmaya, isyan ve bununla birlikte gelecek gazaba, büyük günah işleyerek elindeki nimetleri yitirmiş adama; Maymun bazen yahudiye yahut yahudi tıynetinde olan kimseye; Mayymun eti yemek yoksulluk ve ihtiyaca yahut yeni bir elbise edinmeye, Maymunla kavga etmek hastalanmaya, ona galip gelmek hastalıktan...
  3. Çaresiz maymun.....

Çaresiz maymun.....

Zeka Oyunları,Çaresiz maymun--www.e-oyunlar.com Oyun kendiliğinden başlıyor.AMAC: Maymunu karşı taraftaki hindistan cevizlerine kavuştur. Yön: Fare,Havuz bölümlere ayrılmış, dikkatli bakarsan kareleri görebilirsin. Hangi karenin içine tıklarsan, sağdaki obje oraya yerleşir. Toplam 8 obje var .Ben bi türlü beceremedim bakalım siz becerebilecek misiniz... :serefe:
  4. Maymun ayakkabılar

Maymun ayakkabılar

maymunlu ayakkabı ayakkabı,ayakkabı markaları,ayakkabı modeleri,kürklü bot,kürklü çizme Bu tarz bir ayakkabıyı ben asla giyemezdim,hatta baktıkça bile içim bir fena oluyor.. Yukarıdan bakınca insan,ayaklar da maymuna dönüşüveriyor hatuncağız,tühh..

Sayfayı Paylaş