gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sarı Saç Hangi Ten Rengine Yakışır?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

sarı saç hangi tene yakışır sarı saç kime yakışır kimlere kimlere gider esmer bayana hangi rengi gider Çoğu bayanda sarı saç tutkusu vardır hiç olmazsa hayatlarında bir kerede olsun saçlarını sarı veya tonlarına boyatmışlardır...Fakat sarı renk herkese yakışmaz peki sarı saç kime yakışır hangi ten rengine gider diyorsanız işte cevabı...

Sarı Saçlar açık ve beyaz tenli kadınlara ve kumral tenli kadınlara daha çok yakışır. Bu konuda Hollywood yıldızlarından örnek verecek olursa Mag Ryan ve Nicole Kidman örnek gösterebiliriz.

Mag ve Nicole Açık tenli insanlar ve Saçları da doğal açık renk olduğu için Ten renklerine ne kadar uyduğunu hepimiz görüyoruz. Makyajsız ve doğal oldukları halde yine de Ten Renkklerine uygun bir saç rengi olduğunu görebiliyoruz. Esmer bir bayana çok açık renk saçları tavsiye etmiyoruz.

Özellikle Sarı Saç Rengini, renkli giyinmeyi seven, makyaj yapmaya önem veren kişilerin kullanmasını tavsiye ediyoruz. Genellikle Sarı Saçlar ve Solaryumda aşırı Bronzlaşmış tenleri ülkemizde çok görüyoruz.Koyu ten rengine Sarı saç rengi genellikle çok zıt bir görünüm sergileyebiliyor. Bu da güzel görünmek uğruna elimizde ki güzelliğimizide kaybetmemize neden olabiliyor. Osa daha yumuşak bir geçiş ve daha hafif bir bronzlukla Sarı Saç kişiyi daha hoş ve güzel gösterebilir.Sarı Saçlar çok bakım isteyen saç rengidir. Devamlı bakım ve fön ister. Sarı Saçlar istiyorsanız Saç Bakımına daha çok önem vermelisiniz. Kuaföre hafta da bir kere uğramanız gerekir. Böyle olursa Sarı Saçlar kadar bir kadını hoş seksi ve çekici gösterebilecek başka saç yoktur.

2. CeYLiL

CeYLiL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sarı saç açık renk bayanlara yakışıyor gerçekten esmer bayanlarda hiç hoş durmuyor sarı saç makyajlada başka hoş duruyor

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    benim tenimde acik, ama bana sari hiiiiiiiiiiiiic yakismio :D:D:D

4. berenis

berenis Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben açık tenlıyım saçlarımı sarı yaptırdım kımı beyendı kımı hıç begenmedı ama ben böyle mutluyum.tabıkı fön çektırınce daha hoş oluyo

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

benimde gözlerim mavi ve tenim çok açık beyaz saçlarım da kestane rengi lise bttkten sonra kumraldan doğru geçiş yapmayı düşünüyorum yakışıcağını düşünüyorum.d:D

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

neden yakışmıyor ki bende beyaz tenliyim annem yakışır tayzem yakışmaz diyor ama ben çokı açık rrenk istemiyorum eda edcenin saç rengini istiyorum

Sarı Saç Hangi Ten Rengine Yakışır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Hangi saç rengi size yakışır?"

"Hangi saç rengi size yakışır?"

bal köpüğü saç rengi hangi tene hangi saç rengi esmer tene uygun renkleri esmer yakışan renkleri beyaz yakışan Annelerimiz zamanında saçlar sarıya boyanır ya da meç yapılırdı. Şimdi öyle mi ya? Renklerden renk beğen. Peki ama onca renk tonundan hangisi size en çok yakışır? O renge uygun makyaj nasıldır? Ateş kızılı veya, altın sarısı ya da klasik koyu renk saç renginden hangisi size en...
  2. teninizin rengine göre saç modelleri

teninizin rengine göre saç modelleri

çikolata kahve saç modelleri altın sarısı saç modelleri mahagoni rengi çikolata kahvesi saçlar bakır sarısı renkleri Esmer Ten : Sarı saçtan kesinllikle kaçınmalısınız. Ancak ten renginiz amber tonlarını tasıyorsa, bakır yada kestaneyi denemelisiniz. Daha koyu tenliler sarap kızılı yada mavi siyahı uygulayabilirler. Buğday Ten : Parlak sarı ve platinden uzak durmalısınız. Size uygun saç...
  3. Hangi ten rengi nasıl bronzlaşmalı?

Hangi ten rengi nasıl bronzlaşmalı?

güneşten kararmamak için bronzlaşan ten nasıl açılır güneşte kararmamak için nasıl bronzlaşmalı güneşte ne yapmalı İçinde bulunduğumuz yaz mevsiminde haliyle denize girenler güneşlenenler oldukça fazla sonuçta 3 yanı denizlerle çevrili bir ülkeye sahibiz ve gerçekten bizim ülkemizdeki güzellikler dünyanın başka hiçbir yerinde yok. Şimdi gelelim konuya arkadaşlar bikini,mayonuzu giydiniz...
  4. Hangi saç rengi size yakışır??doğru renkler neler??

Hangi saç rengi size yakışır??doğru renkler neler??

hangi saç rengi daha genç gösterir neyle ne yakışır kizil saç tonlari nelerdir Hangi saç rengi size yakışır? Saç renginizi değiştirmeye karar verdiniz. Peki ama onca renk tonundan hangisi size en çok yakışır? O renge uygun makyaj nasıldır? Ateş kızılı, altın sarısı ya da klasik koyu renk saç renginden hangisi size en çok yakışır? Eğer saçlarınızda farklı renkleri denemeyi seviyor ama bir...
  5. Kısa Saçlar Hangi Kadınlara Yakışır?

Kısa Saçlar Hangi Kadınlara Yakışır?

kısa saç kimlere yakışır kısa saç hangi yüz tipine yakışır Biz kadınlar genelde uzun saçları severiz lakin genellemenin içinde kısa saç seven kadınlarda çoğunlukta Melek'lerim. Günümüzün saç trendleri arasında yer alan ve ysaşı daha küçük gösteren kısa saç modelleri, peki kime yakışır? İŞte onu da bu yazımızda kısa saçlar kime yakışır öğreneceğiz Melek'ler:) Kısa saç kullanımı cesaret...

Sayfayı Paylaş