gebe
  1. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43

sarı saç istiyorum karar veremedim..

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında geweze tarafından paylaşıldı.

saçımı sarıya boyatmak istiyorum kumral saçı sarıya boyamak kızlar yardımcı olursanız çok sevincem...benm kendimde değişklk zamanım geldi..ee artık bahar da gelio..saçlarımı sarıya boyamak istiyorum..şimdiki saç rengm doğal rengi..ne çok koyu ne çok açık küllü kumral..gözlerim ela..beyaz tenliyim...hangi tonda boyatsam yakışır ben pek tonların isimlerini bilmıyorum....

2. karasızım

karasızım Forum Okuru

ya bende küllü kumral saça sahibim ve hiç boyatmadım saçımı.Saçımı boyatmak istiyorum ama bende çok kararsızım.açık kumral yada sarıya boyatmak istiyorum.nasıl olur bilemiyorum.o yuzden bir adım da atamıyorum.

sarı saç istiyorum karar veremedim.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangisi anne hangisi kızı ben karar veremedim:)

Hangisi anne hangisi kızı ben karar veremedim:)

rüyada annenin kızını görmesi rüyada gençliğini görmek kızını hamile görmek kızımı İngiltere’de yaşayan 50 yaşındaki Janet Cunlife bir dizi operasyona 10 bin pound harcayarak kızının aynısı oldu. Anne Janet ve kızı Jane. İki kadının da saçları sarı ve uzun. Birinin boyu diğerinden 5cm uzun. Asıl farkları yaşları. Anne Janet, 50 yaşın verdiği görüntüyü tersine çevirmek isteyerek kızına...
  2. Sarı Saçlar için Limon

Sarı Saçlar için Limon

sarı saç tonları ve isimleri sarı saç tonları resimleri saçlar limon sarısı rengi melekler umarım isinize yarar... Marilyn Monroe'nun pırıl pırıl,platin sarısı saçlarının sırrı neydi? Limon! Çünkü bu ekşi meyve saçı daha açık renk gösterir. Dört tane limonun kabuğunu bir saat suda beklet,sıktığın sularını beklettiğin suya ekle.Demlenmeye bırak,iki gün sonra süz.üzerine yarım...
  3. 2012 Sarı Saç Modelleri

2012 Sarı Saç Modelleri

sarı saç modelleri 2012 sac modelleri 2012, sarı saç modelleri, modası, şekilleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler 2012de de sarı saç cazibesini sürdürecek melekler.. Yeni yılda revaçta olacak saç modelleriyle başbaşa bırakıyoruz sizleri..:tik:
  4. Kızımın ismine karar veremedim yahu:(

Kızımın ismine karar veremedim yahu:(

Sevgili melekler gebeliğimin son demlerini yaşıyorum.İnşallah hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kızımı kucağıma alırım Allahın izniyle fakat bir türlü ismi konusunda karar veremedik.bissürü liste incele bak bak insanın beyni duruyo.Benim isteğim anlamı da güzel olsun desteklerinizi bekliyorum.Bizim bulduğumuz isimler; SARA LAL ULYA ALİN HİRA...
  5. Evinizi Hangi Renge Boyayacağınıza Karar Veremediniz mi?

Evinizi Hangi Renge Boyayacağınıza Karar Veremediniz mi?

Bu konu; Evinizi Hangi Renge Boyayacağınıza Karar Veremediniz mi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bahar geldi. Artık güneş yüzünü göstermeye başladı. Ufak ufak başlayan bahar temizlikleri içinde ev boyama işlemi de bulunuyor. Eğer evinizin renginden sıkıldıysanız size bazı tavsiyelerimiz ve önerilerimiz olacak. Bu tavsiyeleri dikkate aldığınız takdirde, içinize sinen harika...

Sayfayı Paylaş