gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Sarı Saç Renkleri 2011

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sarı saç renkleri bebek sarısı saç rengi 2011 sarı renkleri 2011 tonları 2011 yılının moda saç rengi sarı arkadaşlar.Hatta çoğu ünlü sarı saç modasına şimdiden uyup saçlarını sarı ve tonlarına boyatanlar var.Bende sizlere fikir olması açısından eğer sarı saç rengi düşünüyorsanız en güzel sarı tonlarını sizler için paylaşıyorum. [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. berennaz

berennaz Forum Okuru

sarışın olarak teşekkür ederim hepsi çok güzel tonlar tercihim platinden yana

3. berennaz

berennaz Forum Okuru

bu arada topuz sarı saçta mükemmel duruyor modeli gösteriyor

4. yeşilelma

yeşilelma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    :18:hepsi çok güzel ama bu renkleri tutturmak çok önemli kuaförü ii seçmek lazımbenim saçım yandı.kızıllık olmaması lazım off çok dertliyim bu konuda.:18:

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    2.fotoğraftaki sac rengi tam bana göre hoss. emeğine sağlık

6. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok hoşlar sarıya hayranım zaten

7. berenis

berenis Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benım saçlarımda platin sarısı ve böyle çok mutluyum fönluyken daha alımlı duruyor

Sarı Saç Renkleri 2011 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sarı ve Siyah Renkte Kısa Saç Modelleri

Sarı ve Siyah Renkte Kısa Saç Modelleri

saç modelleri, kısa saç modası, hangi saç modelleri moda, siyah saçlar, sarı kısa saç modelelrini buradan bulabilirsiniz Meleklerim bu sene uzun saç kadar kısa saçlarda moda unutmayalım. Yazın sıcağından bunalıpta kısa saç düşünenler için sarı ve siyah tonlarından oluşan bir kaç modeli siz hanımlarla paylaşıyorum.. :dp8:
  2. Sarı saç renkleri kataloğu ve modelleri 2012

Sarı saç renkleri kataloğu ve modelleri 2012

2012 yılında sizler için bir kaç değişik tonda sarı saç modelleri vermek istiyoruz meleklerim. Gündem değiştikçe ve yeni yeni renkler çıktıkça bu konunun altından sizlere resimleri paylaşacağız. Eğer sizlerde sarı saç hastası iseniz bu modeller sizlere güzel ve harika fikirler sunacaktır. Sarı saç renkleri kataloğu
  3. 2012 Sarı Saç Renk Tonları

2012 Sarı Saç Renk Tonları

2012 Sarı Saç Renk Tonları resimlerini paylaşır mısınız. Saçlarımı sarı yapmayı düşünüyorum ama hangi ton olsun diye henüz kararsızım:S
  4. En Güzel Sarı Saç Renkleri 2015

En Güzel Sarı Saç Renkleri 2015

sarı saç rengi modelleri, sarı uzun saç modelleri, sarı saç tonları, sarı saç renkleri 2015, sarı renk saç modelleri, sarı ton saç renkleri sarı saçlar her zaman için ortamda kendini hemen belli eden ve ışıltısı ile dikkatleri üzerine çeken bir renk olmuştur. Tek bir dezavantajı olarak gördüğüm olay makyaj yapmadığınız da oldukça soluk ve yorgun görünüyorsunuz. Fakat makyaj ile birleştiğin de...
  5. Sarı Renk Küt Saç Kesim Modelleri

Sarı Renk Küt Saç Kesim Modelleri

Bayanların saç kesim modelin de en çok tercih ettiği modeller arasın da ilk sıralar da yer alan küt kesim saç modelleri araların da birçok ünlü bayanların da bulunduğu kişiler tarafından oldukça tutularak saç modasın da trend olmaya devam ediyor. Sizler için bu yazımız da en güzel, sarı renk küt kesim saç örneklerini paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş