gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Sarı saçlarda dalgalar

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Sarı saçlarda her şekil daha güzel duruyor bence hiç sarı saçlı olmamış olsamda düşüncem bu.Şimdide sarı saçlardaki dalgalara bir gözatalım.:) [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

2. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Herşeyin doğalı güsel bence...

3. beyzanin_gulleri

beyzanin_gulleri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim de sarı saçlarım ve bakımı çok zor oluyor

4. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    [​IMG]bunu begendim bende bi aralar sacımı sarıya boyamıstım ama yıkandıktan sonra saclaım cok sert oluyorlardı fön cektim igrenc oluyorlardı

5. kalem&yaprak

kalem&yaprak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sanıırm sarı saçın rengini gösteren düz olması yani dalga koyu renkli saçlarda iyi gidiyor

Sarı saçlarda dalgalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlarda harika dalgalar/bukleler

Saçlarda harika dalgalar/bukleler

kalın dalga nasıl yapılır Saçların bu hallerine bayılıyorum yahu :D
  2. Sarı Saç Renkleri 2011

Sarı Saç Renkleri 2011

sarı saç renkleri bebek sarısı saç rengi 2011 sarı renkleri 2011 tonları 2011 yılının moda saç rengi sarı arkadaşlar.Hatta çoğu ünlü sarı saç modasına şimdiden uyup saçlarını sarı ve tonlarına boyatanlar var.Bende sizlere fikir olması açısından eğer sarı saç rengi düşünüyorsanız en güzel sarı tonlarını sizler için paylaşıyorum.
  3. Sarı saç tonları

Sarı saç tonları

sarı saç sarı saç renkleri tonları saçlar tonları 2011 sarı saç renkleri, sarı saç modelleri, sarı saç renkleri 2011, 2011 sarı saç renkleri, sarı saç modelleri 2011, sarı saç tonları 2011 Herkesin ilgisini çeken zira herkese de yakışmayan sarı saç renklerinden ve tonlarından modeller sunacağız bu yazımızda sizlere Melek'ler:)
  4. Sarı saç tonları 2012

Sarı saç tonları 2012

sarı saç tonları 2012 sarı saç modelleri sarı saç renkleri ve dahası burada arkadaşlar. Saç renkleri arasında en çok ilgi çeken sarı saç renkleri 2012 yılında da yine popüleritesini koruyacak Melek'lerim. Zaten modası asla geçmeyen bir saç rengi modası oluyor sarı renk ve sarı tonları. Lakin biraz cesaret istesede, bir çok kadın en az bir defa bile olsa sarıya boyatmıştır saçlarını ya da siyah...
  5. saçlarıma nasıl dalga yapabilirim

saçlarıma nasıl dalga yapabilirim

Saçlarım çok düz aynı pırasa gibi ve dalgalı olmasını istiyorum beceremiyorum.Acaba saçlarıma nasıl dalga yapabilirim ? Yardım edermisiniz?

Sayfayı Paylaş