gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

sarı saçlı kadın

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sarı saçlı bayanlar sarı saçlı bayan resimleri kadınlar rüyada kadın rüyada kadın görmek [​IMG]

sarı saçlı kadın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Adrian Harbe Giden Sarı Saçlı Çocuk

Cem Adrian Harbe Giden Sarı Saçlı Çocuk

Harbe giden sarı saçlı çocuk Gene böyle güzel dön Harbe giden sarı saçlı çocuk Kirpiklerinde tuz, dudaklarında deniz kokusu Harbe giden sarı saçlı çocuk Gene böyle güzel dön Harbe giden sarı saçlı çocuk
  2. Teoman - Harbe Giden Sarı Saçlı Çocuk

Teoman - Harbe Giden Sarı Saçlı Çocuk

Harbe giden sarı saçlı çocuk! Gene böyle güzel dön; Dudaklarında deniz kokusu, Kirpiklerinde tuz; Harbe giden sarı saçlı çocuk Harbe giden sarı saçlı çocuk! Gene böyle güzel dön; Dudaklarında deniz kokusu, Kirpiklerinde tuz; Harbe giden sarı saçlı çocuk
  3. Siyah Saçlı Kadın..

Siyah Saçlı Kadın..

siyah saçlı siyah saçlı kadınlar siyahsaçlı Siyah Saçlı Kadın.. Sen ; adını bilmediğim kadın.. Uzundu saçların , gözlerinde kaldım.. Her teli geceye bürünmüş , Üstünde yıldızlar kayan bir siyah. Güneşi yüklemiş gülümseyişlerine, Hayatımı aydınlatmış.. Sen gülünce yeniden uyandım. Ama yalan söyledim sanırım.. Ben hiç uyumadım ki , Aklımda hep sen vardın...
  4. Kadında Platin Sarının Yeri.

Kadında Platin Sarının Yeri.

platin saç rengi nasıl elde edilir Kadını sexy gösteren bence saçıdır. Bir kadın saçı ile bile göz kamaştırabilir. Fakat rengi kullanabilme, taşıyabilme bu detayları es geçmeyelim. Platin sarı, yani sapsarı hatta beyaza yakın bir sarı. Bu yaz platin hiç olmadığı kadar moda. Çok cesur bir seçim olan platin rengi saçlarınızla tüm dikkatleri toplamak mümkün. Ama platin olmanın, her şeyden...
  5. Sarı Saçlılara Yakışan Makyaj Renkleri Neler?

Sarı Saçlılara Yakışan Makyaj Renkleri Neler?

sarı saç makyajı, sarı saç makyajları, sarı saç makyaj Sevgili melekler, güzelliğimize güzellik katan makyaj, başarılı bir şekilde yapıldığında harika bir görüntü verir. Evde, işte, sokakta her an güzel olabilmek için bazı makyaj kurallarını bilmemiz gerekir. Bunlardan biri de saç renklerine göre makyaj seçimidir. Ten renginize uygun olmasına dikkat ettiğiniz kadar saç renginizle de uyumlu...

Sayfayı Paylaş