gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Sarı siyah oturma odası hoş olmuş meleklerim

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Sarı siyah dekorasyon örneği Sarı siyah oturma odası dekorasyonu

Sarı çok sevdiğim bir renk olmasada bu sarı siyah dekore edilmiş oturma odasını beğendim. Halı yerine kullanılan
    dana postu modeli mekana şıklık katmış. Ayrıca kullanılan aydınlatma modelini de çok beğendim.

Sarı siyah oturma odası hoş olmuş meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oturma odasında pembe ve yeşil hoş olmuş

Oturma odasında pembe ve yeşil hoş olmuş

Pembe oturma odası dekorasyonu Pembe ve yeşil uyumu Evimi dekore ederken hiç pembe ton kullanmadım ama bu pembe salon dekorasyonu örneğini görünce çok hoşuma gitti. Yeşil ve pembenin uyumunu ise çok beğendim.
  2. Oturma odası dekorasyonu harika meleklerim

Oturma odası dekorasyonu harika meleklerim

Oturma Odası Dekorasyonu Oturma Odası Tasarımı Bu şık oturma odası dekorasyonu oda bütünlemiş ve lüks bir hava katmış. Şömineden gelen sıcaklığı hissedecek kadar küçük bir oda olmasına rağmen hafif dağınık görüntüsü ev dekorasyonuna netlik katmış. Perdedeki uyum ışığı kırmış ve eve romantik bir hava katmış.
  3. Hoş bir oturma odası takımı

Hoş bir oturma odası takımı

Şık oturma odası takımı Ahşap oda tasarımı Bu şık ahşap odanın içine koyulan eşyalar çok harika meleklerim.Ahşap odayla uyumu yakalamış olan koltukların halıyla olan uyumu çok hoş duruyor.Duvar dekorasyonu olarak camın kullanılması ahşap eve hoş bir görünüm katmış. Bence çok şık bir oda tasarımı ya sizce?
  4. Oturma odası tasarımı harika meleklerim.

Oturma odası tasarımı harika meleklerim.

Şık oturma odası tasarımı Güzel oturma odası takımı Gelen L koltuk takımı , önündeki sehpa ve onun etrafındaki pembe sandalyeler sehpayı yemek masası gibi göstermiş. Ve bu salon dekorasyonu çok şık durmuş. Sehpaya doğru ışık veren avize, koltuklarla ve yerdeki kilim modeliyle çok uyumlu meleklerim.
  5. Siyah Koltuklarla Asil Oturma Odası Dekorasyonları

Siyah Koltuklarla Asil Oturma Odası Dekorasyonları

Modern Siyah Koltuk Takımları Yeni Sezon Siyah Koltuk Takımı Modelleri 2014 Siyah Koltuk Takımı Modelleri Oturma odalarınızda siyah renkten yararlanarak asil ortamlar yaratmaya ne dersiniz? Siyah koltuk takımı modelleri çeşitliliğini görebilmeniz açısında aşağıya birçok siyah koltuk modeli ekledim. Birbirinden farklı görünümdeki bu koltuk takımı modellerini birçok kaliteli mağaza ziyaretiniz...

Sayfayı Paylaş