gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Sarıgül boşandı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ile eşi Aylin Kotil Sarıgül boşandı.
    Mustafa Sarıgül'ün avukatı Muhittin Alioğlu ile Aylin Kotil Sarıgül'ün avukatı Nail Keçeli tarafından yapılan yazılı açıklamada, Sarıgül çiftinin, müştereken aldıkları kararla, anlaşarak, ayrılma talebiyle Tuzla Aile Mahkemesine müracaat ettikleri belirtildi.
    Açıklamada, Tuzla Aile Mahkemesinin, talebi uygun bularak, çiftin boşanmasına karar verdiği kaydedildi.

kaynak:hürriyet.com

Sarıgül boşandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şişli belediye başkanı mustafa sarıgül eşinden boşandı.

şişli belediye başkanı mustafa sarıgül eşinden boşandı.

mustafa sarıgül eşi mustafa sarıgülün eşi P { margin: 0px; } Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ile eşi Aylin Kotil Sarıgül boşandı. Mustafa Sarıgül'ün avukatı Muhittin Alioğlu ile Aylin Kotil Sarıgül'ün avukatı Nail Keçeli tarafından yapılan yazılı açıklamada, Sarıgül çiftinin, müştereken aldıkları kararla, anlaşarak, ayrılma talebiyle Tuzla Aile Mahkemesine müracaat ettikleri...
  2. madonna boşandı

madonna boşandı

Pop yıldızı Madonna ve yönetmen Guy Ritchie boşandı. Madonna (50) ve Ritchie'nin (40) evliliklerine son verdiği, Londra mahkemesi tarafından bu sabah açıklandı. Çocukların ya da servetin paylaşımı konusunda bilgi verilmedi. İngiliz yönetmen ve Madonna 22 Aralık 2000'de İskoçya'da bir şatoda evlenmişti. Londra'da yaşayan çiftin evliliğinde ciddi sorunlar olduğu söylentileri son aylarda...
  3. DSP'de Sarıgül rüzgarı Anadolu'dan esti

DSP'de Sarıgül rüzgarı Anadolu'dan esti

Zeki Sezer'in istifasıyla boşalan genel başkanlık koltuğu için adı geçen Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül adına, Bolu'da billboardlardan çağrı yapıldı. DSP'ye geçerek yeniden İstanbul İli Şişli İlçe Belediye Başkanı olan Mustafa Sarıgül'ün, üzerinde parti amblemi olmayan, 'Derde Derman Sarıgül' afişleri Bolu'da billboardlarda yer aldı Yerel seçimlerin hemen ardından Bolu’nun her...
  4. Doğuş boşandı!

Doğuş boşandı!

esra ceyhan yeniden evlendimi doğuşun evliliği esra ceyhan evlendimi Evlilikleri çok bile sürdü doğuş daha öncede açıklamıştı ben eşim beni istiyo diye evliliğimi sürdürmeye çalışıyorum demişti haklarında hayırlısı.. ÜNLÜ ŞARKICI DOĞUŞ, EŞİ ŞEYMA UYGUN'DAN BOŞANDI. UYGUN'A AYLIK BİN TL NAFAKA BAĞLANDI. BU MUTLULUK MAZİDE KALDI Ünlü şarkıcı Doğuş, 3 yıldır evli olduğu...
  5. Ersin Korkut Gülfer Sarıgül

Ersin Korkut Gülfer Sarıgül

ersin korkut gülfer sarıgül sevgili mi ersin korkut gülfer sarıgül fotoları haberleri burada arkadaşlar. BKM Mutfak oyuncularından Ersin korkut Gülfer Sarıgül ile çekilen fotolarının basında yayınlanmasından sonra Gülfer Sarıgül'ün "Ersin benim sevgilim olsa kendimi köprüden aşağı atarım" sözlerinden sonra bakın nasıl gündeme geldi, iki arkadaş. Ersin Korkut, evde çekilen samimi...

Sayfayı Paylaş