gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Sarıgül'den DSP Genel Başkanlığına ilk adım.

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Yerel seçimlere DSP'den gireceğine kesin gözüyle bakılan Sarıgül'ün, bundan sonraki en büyük hedefinin ise DSP Genel Başkanı olarak Baykal'ın karşısına çıkmak olduğu konuşuluyor. İÇERDEN YIKMAYI BAŞARAMADI
    Uzun zamandır uğraşmasına rağmen CHP'nin içini parçalayıp Baykal'ı indirmeyi başaramayan Sarıgül'ün, DSP Genel Başkanı olup CHP'yi bölerek Meclis'e girmek istediği ifade ediliyor.

AKP İLE KOALİSYON HEDEFLİYOR
    Sarıgül'ün önümüzdeki yerel seçimlerde birinci parti olarak çıkmasına kesin gözüyle bakılan AKP ile hükümet kurup, Türkiye'nin geleceğini birlikte yönlendireceği Başkent kulislerinde konuşulmaya başlandı.

Sarıgül'den DSP Genel Başkanlığına ilk adım. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni hayata İlk adım

Yeni hayata İlk adım

Aslında evliliğin ilk zamanları hayata ilk başaldığımız zamanlardan pek farklı değildir. Hiç yaşamadığımız bir hayat, yeni ev, yeni alışkanlıklar. Zor olduğu kadar da eğlencelidir. Bu yeniliklere adapte olmakta zorluk çekebilirsiniz. Belkide bu adaptasyonu sağlayacak en önemli duygumuz sevgimiz olacaktır. Her açıdan yenliklere alışmak zordur.Yenlikleri kabullenebilmemiz için onu sevmemiz ya...
  2. Akvaryum serüvenine ilk adım...

Akvaryum serüvenine ilk adım...

melek balıkları kaç derecede yaşar japon balıkları kaç derecede yaşar lepistes japon balığı melek balığı Akvaryum serüvenine ilk adım... Televizyonlarda, restorantlarda, arkadaşlarımızda gördüğümüz akvaryumlar genelde hoşumuza gider ve biz de bunlara benzer hatta daha güzel bir akvaryum kurmak isteriz. Ancak kendimize güvenemediğimizden mi, daha önceden balık yaşatmayı deneyip...
  3. DSP Genel Başkanı Zeki Sezer ve SHP lideri Murat Karayalçın bugün biraraya geliyor

DSP Genel Başkanı Zeki Sezer ve SHP lideri Murat Karayalçın bugün biraraya geliyor

Yerel seçimlerde CHP’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı ihtimali yüksek olan SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın, yarın DSP Genel Başkanı Zeki Sezer’le bir araya gelecek. Edinilen bilgiye göre, görüşme saat 11.00’da DSP Genel Merkezi’nde gerçekleşecek. Görüşmede, Karayalçın, DSP liderinden destek isteyecek ve yerel seçimlerde işbirliği önerisi sunacak. Görüşmede Sezer'in ise...
  4. Bebeğimin İlk Adım Rehberi

Bebeğimin İlk Adım Rehberi

bebekler ne zaman basar bebekler ayaklarını ne zaman basar bebek ayaklarını basabilir . Bebeğimin İlk Adım Rehberi Ayaklar vücudumuzun çok önemli bir parçasıdır. Bebeklerin ayakları yumuşak ve esnektir. İskeletin sadece bir parçası kalsiyumludur. Bağlar gevşektir ve kaslarda oldukça güçsüzdür. Ayaklar 12 aylıkken yürümeye başlandığında çalışır. Bebeğinizin ayak kemeri tam gelişmiş...
  5. İlk Kadınlığa Adım

İlk Kadınlığa Adım

İlk Kadınlık Dönemi bazen utanmaktır, bazen heyecan, bazen ise mutluluk.. Aşktır , büyümektir o genç kızlığa adım çok farklı bir duygudur. Çocukluktan çıktığınızda, ailenizin etkisin­den uzaklaşırsınız. Gençliğin enerjisini kaybetmeden, yetişkinler dünyasında bazı sorumluluklar almaya hazırsınızdır. Fiziksel olarak bebek doğurabilirsiniz ancak eş/koca bulmak, yerleşmek ve bir aile...

Sayfayı Paylaş